Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z gimbusem

W środę rano w miejscowości Majdan Górny doszło do zderzenia pojazdu osobowego z autobusem szkolnym. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę rano w miejscowości Majdan Górny w powiecie tomaszowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z gimbusem.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący osobowym oplem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem.

W gimbusie podróżowało 16 dzieci z opiekunem. Dzieci jechały do pobliskiej szkoły, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Oplem kierował 22-latek. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia pojazdów, zostały zatrzymane dowody rejestracyjne.

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

68-120357

2018-01-17 12:25:03
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

10 komentarzy

 1. Wystarczyło wyjść 5 minut wcześniej z domu, a nerwusek by dojechał spokojnie i bezpiecznie. Co prawda z łatką powolniaka, ale będąc co najmniej kilka tysięcy do przodu.

 2. Wieśniaczka na szpileczkach

  Mnie to wygląda na zemstę, za szkolne prześladowania, owego „biednego 22-letniego dziecka”.
  Teraz szanowny derechtor (ka) szkoły będzie musiał na kolankach kłaniać się o coś zastępczego.

  • Jesteś ze wsi i nie wiesz? Gmina podpisuje umowę z przewoźnikiem i to on ma zapewnić transport. Na marginesie to ty też masz jakieś złe wspomnienia ze swej małej wiejskiej szkółki.

   • Wieśniaczka na szpileczkach

    Ze wsi jestem i tyle wiem, że w czasach kiedy chodziłam do szkoły nikomu nawet w głowie nie zaświtało, żeby dzieci odprowadzać do szkoły – wraz z innymi zapier…lałam 7 kilometrów z buta, Czasami w zimie ktoś litościwy odwoził nas saniami, ale z powrotem, często już o zmroku było jak wyżej.
    A dziś jeden z drugim zasraniec przez jezdnię nie potrafi przejść sam, trzeba mu ufoludka… nawet studentom I roku Politechniki Lubelskiej.

    • Żalisz się czy chwalisz? Świat się zmienia a ty dalej chcesz Gomułki czy jak, bo nie kumam.

 3. Całe szczęście, że stracony dzień w szkole dzieci będą mogły odrobić w sobotę.

 4. Za takie głupoty teraz prawko zabierają?

  • Bo zdobycze techniki są dla mądrzejszych a dla neandertalczyków maczuga i ujarzmianie dinozaurów.

 5. Powinno pisać „oplem kierował 22 letni osobnik który jak większosć osób w jego wieku jezdzi bezmyślnie i bez wyobrażni „