690 680 960

Zjechał audi na przeciwległy pas ruchu, doprowadził do zderzenia

W sobotę rano w Karczmiskach Pierwszych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci ukarali mandatem karnym młodego kierowcę za spowodowanie kolizji.

W minioną sobotę rano w miejscowości Karczmiska Pierwsze w powiecie opolskim doszło do zdarzenia drogowego, które mogło zakończyć się tragicznie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili na miejscu, że 22-latek kierując audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas drogi, którym kierował 65-latek. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Ich pojazdy natomiast uległy poważnym uszkodzeniom. Funkcjonariusze po dokładnym ustaleniu okoliczności zdarzenia ukarali 22-latka mandatem karnym.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

4 komentarze

  1. Dlaczego ślepy dziad nie zrobił miejsca mistrzowi kierownicy? „Starzec” nie wie, że aŁdi to pojazd uprzywilejowany?

    • Ten staruszek nie mógł zrobić miejsca ałdicy, bo przecież kierował „przeciwnym pasem drogi”, a pasa drogi nie jest tak łatwo przemieścić.

  2. Takie zachowanie sprawcy powinno być kwalifikowane jako proba zabójstwa. Wówczas wielu zaczeloby myśleć. Trzeba takiego bata. Inczej nic z tego nie będzie, tylko kolejne tragedie

  3. Za próbę zabójstwa mandat?

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas