Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zgłosił na policję, że nietrzeźwa żona przyjechała mercedesem do domu

Niecodzienne zgłoszenie przyjęli opolscy policjanci. Do mundurowych zadzwonił mężczyzna z informacją, że jego żona przyjechała do domu mercedesem, będąc w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 18. Dyżurny opolskiej komendy przyjął od dzwoniącego mężczyzny zgłoszenie, z którego wynikało, że jego nietrzeźwa żona wróciła do domu. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, kobieta miała kierować w takim stanie pojazdem marki Mercedes, którym wróciła do domu.

Jak się okazało na miejscu, po badaniu alkomatem, w organizmie 33-latki były ponad 2 promile alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja)

43 komentarze

  1. Kobieta, dwa promile i samochód to bardzo duże zagrożenie. Jak nie bulwersuje mnie zawartość alkoholu do 0,8 promila to powyżej stanowi już niebezpieczeństwo na drodze bo w życiu to nie. „Piłeś nie jedź, nie piłeś wypij , WARS wita!” 🙂

  2. Ciekawe jak dalece to jest częsty przypadek. Swoją drogą może należałoby kupić żonie alkomat. To tez dobry sposób na trzeźwość. Odkąd mam alkohit zwyczajnie bardziej uważam na to, ile piję, żeby szybciej wytrzeźwieć. Ciekawe, dlaczego zakapował? Niekoniecznie mogło chodzić o alkohol, ale o to z kim go piła – zazdrość.

Z kraju