690 680 960

Zderzyli się czołowo na prostej drodze. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami

Policjanci z Biłgoraja ustalają w jakich okolicznościach zderzyły się czołowo dwa samochody. Wiadomo, że droga była pusta a żaden z kierowców nic nie wyprzedzał.

Do wypadku doszło w wigilię przed południem na drodze wojewódzkiej nr 849 Obsza – Józefów w powiecie biłgorajskim. W miejscowości Kozaki zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe opel i volkswagen. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy biłgorajskiej drogówki wynika, że na prostym odcinku przebiegającej przez las drogi, pojazdy zderzyły się podczas wymijania.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by uwolnić poszkodowanych z rozbitych pojazdów. Do szpitala przetransportowano dwie osoby, były to pasażerki obu pojazdów. Jak informują lekarze, obie z kobiet, w wieku 22 oraz 83 lat, doznały poważnych obrażeń ciała.

Zarówno 22-letni kierowca opla zamieszkały w gminie Józefów jak też 29-letni kierowca volkswagena z gminy Łukowa wyszli z wypadku bez większych urazów. badanie alkomatem wykazało, że obaj byli trzeźwi. Wstępne ustalenia policjantów mówią, że przyczyną wypadku była nieostrożność jednego z kierowców podczas wymijania się z jadącym z naprzeciwka autem.

 


Wyświetl większą mapę
 

(fot. policja)
2015-12-28 22:50:30

14 komentarzy

 1. co to za opel?

  • Na pierwszy rzut oka vectra C lecz jak się przyjzalem to nie jestem pewny

  • A jakie ma to k… znaczenie? Ciekawsze jest to, jak się spotkali ze sobą – czyżby nierówna droga i wyrąbane amorki w jednym z pojazdów? Już niejednego cwaniaka widziałem z zawieszeniem wołającym o mechanika, ale co mi tam, nie znam się…

   • Bez przesady, owszem wiele trupów jeździ po naszuch drogach, ale żeby tylko niesprawne amory. Dorpowadzil do zderzenia… Moim zdaniem któryś czefos szukał… Żaden niesprawny amor, przy takich warunkach, nie spowodowałby takich efektów… Wystarczy trzymac kierownicę

   • Ja nieraz muszę zjeżdżać prawie na pobocze bo 2/3 szerokości drogi cymbał z przeciwka zajmuje. Klnę, ale aż taki twardziel nie jestem…..

  • vectra c przedlift

 2. Vectra C GTS

 3. Jak to możliwe że pasażerki w ciężkim stanie a kierowcom nic? Przecież walnęli się lewymi stronami to kierowcy powinni doznać obrażeń… Czyżby nie miały zapiętych pasów?

  • Filutek Filutkiewicz

   To jest możliwe, panie były nie zapięte bo być może robiły dobrze panom, co jak wiadomo sprzyja dekoncentracji i jest wysoce „wypadkogenne”.
   No i każdemu się może przydarzyć, zwłaszcza jak zasłabnie w trakcie.

   • Kobieta 83 lata? Puknij się w głowę zanim cokolwiek napiszesz i szacunku trochę dla rodzin poszkodowanych!

 4. Bmw uciekło?

 5. Kto w ogóle prowadzi tę stronę. LUDZIE!!! Nauczcie się pisać!!!!!!

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas