Zderzenie trzech pojazdów w Lubartowie. Są utrudnienia w ruchu na obwodnicy miasta (zdjęcia)

W czwartek po południu na skrzyżowaniu obwodnicy miasta z ul. Lipową w Lubartowie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15:30 na skrzyżowaniu ul. Lipowej w Lubartowie z drogą krajową nr 19. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, w tym busa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jeden z pojazdów po zderzeniu dachował. W chwili obecnej na miejscu trwa akcja ratunkowa.

W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo nieprzejezdne. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 17.

(fot. nadesłane Dawid u Grzesiek – dziękujemy!, GDDKiA)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Wyczuwam z daleka kierującą….

  • tzw Telefoniara?

   • Nie.Raczej brak widzenia stereoskopowego czyli oceny odległości nadjeżdżającego pojazdu-domena kobiet. Bez tego nie powinno się w ogóle wsiadać za kierownicę ale kto zabroni? Najwyżej doprowadzi się do wypadku albo kogoś zabije. Mówi się trudno…

 2. Ratownik starej daty

  Dopóki będzie możliwość jazdy na wprost i lewo z bocznych dróg w obwodnicę, będą wypadki . Kto to wymyślił , żeby pozwolić na przecinanie obwodnicy . Tylko w prawo z bocznych i o wypadkach . Skoro miejscowi nie potrafią jeździć to dookoła niech jeżdżą .

 3. Ilu ludzi musi zginąć na tym skrzyżowaniu żeby coś zmienić?

  • nawet jakby cały lubartów zginął na tym skrzyżowaniu to sądzę, że ty i tak się nie dasz zmienić i to proste skrzyżowanie będzie dla ciebie nadal problemem.

 4. Tam nic nie potrzeba zmienić ,najnormalniejsze w swiecie skrzyżowanie ,a wypadki powodują głąby ,które nigdy nie powinny mieć prawa jazdy ,bo ich mózgi nie ogarniają podstawowej umiejetnosci kierowcy ,czyli oceny odleglości i ustąpienie pierszeństwa .

  • Amen kolego. Dobrze prawisz ale są osoby ktore uważają że prawo jazdy jest dla każdego a predyspozycje do kierowania to wymysł. A potem dzieje się to co widać.

 5. Mieszkam tuż obok, przejeżdżam kilka razy dziennie to skrzyżowanie, póki co szczęśliwie. Kierowcą jestem od blisko 30 lat, rocznie 40-50 tys. km. Przyznac muszę ze to skrzyżowanie to bubel. Chodzi o : kąt podjazdu podjazdu aut jadących od Lubartowa. Podjeżdżając równolegle do osi ul. Lipowej, nie masz prawa widzieć czy coś nadjeżdża od strony Kocka. Kwestia kolejna to fikcyjne ograniczenie do 70 km/h – aż się prosi to miejsce o fotoradar. Pieniądze , kotew przez lata poszły na likwidacje zdarzeń w tym miejscu, sfinansowały by rondo. W Łucce po oddaniu łącznika obwodnicy i pierwszym śmiertelnym wypadku takowe szybko powstało. Pisanie ze ludzie nie umieją jeździć itp. to zwykle chojraczenie.

 6. Oczywiście,że powinno być rondo, ale teraz to już za późno bo niedługo (5 lub 6 lat) będziemy mieli przejazd bezkolizyjny.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online