Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów, sześć osób rannych. Utrudnienia na krajowej 17

Samochód osobowy, ciężarówka oraz bus pasażerski zderzyły się na krajowej 17 pomiędzy Zamościem a Tomaszowem Lubelskim. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 16-tej w miejscowości Sumin na trasie z Zamościa do Tomaszowa Lubelskiego. Zderzyły się tam trzy pojazdy, jeden osobowy, bus i ciężarowy. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, samochód ciężarowy staranował znajdujące się przed nim pojazdy. Jadący jako pierwszy samochód osobowy zatrzymał się by skręcić w lewo, w drogę lokalną. Tuż za nim zatrzymał się rejsowy bus pasażerski natomiast jadący jako ostatni kierowca samochodu ciężarowego nie wyhamował i staranował oba auta.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Sześć osób zostało przetransportowanych do szpitali. Na chwile obecną służby ratunkowe nie informują jeszcze o stanie obrażeń poszkodowanych.

W miejscu wypadku cały czas prowadzone są czynności wyjaśniające dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Ruch na krajowej 17-ce odbywa się wahadłowo.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelnika. Jacek – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2014-08-26 18:00:20

4 komentarze

 1. „samochodu wiązarowego”, oby na pewno redaktorzy na trzeźwo piszą te materiały 🙂

  ———
  Już ok.
  Tak na trzeźwo, czasami autokorekta potrafi namieszać. Pozdr
  red

 2. Jedna kobieta była nieprzytomna i została zabrana do szpitala, wiem to od Jej męża z którym podróżowała tym busem.

 3. samochód osobowy wyprzedza busa tylko po to by po chwili gwałtownie hamować „bo tu se teraz będę skręcał”. To takie polskie, do bólu.

 4. jednej plagi mniej mówie o big busie

Z kraju