690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na krajowej 12. Dwie osoby trafiły do szpitala

We wtorek po południu na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Biskupice doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 17 na drodze krajowej nr 12, na odcinku pomiędzy Piaskami a Chełmem. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu w miejscowości Biskupice trzech pojazdów, dwóch osobowych i busa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na tył oczekującego na skręt w lewo pojazdu volkswagen najechał pojazd peugeot, który spowodował wypchnięcie tego pierwszego na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia tego pojazdu z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano dwie osoby. Na szczęście nie doznały one poważnych obrażeń ciała.

Droga w miejscu zdarzenia przez kilkadziesiąt minut była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci kierowali ruch na objazdy.

Ostatecznie zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie w sprawie trwają czynności wyjaśniające. Sprawcy zdarzenia grozi kara grzywny.

2017-11-15 11:49:56
(fot. Policja)

8 komentarzy

 1. trzeba się trzymać zasady, chcesz skręcić w lewo w podporządkowaną, nie skręcaj kierownicy. Gdyby nie miał skręconych pojechałby prosto

  • Czy chociaż widziałeś to skrzyżowanie? Ja jeżdże codziennie tamtędy i jest masakra. Tam nikt nie jedzie 60km/h. Powinien być pas do skrętu. To cud że pasażerka auta nie jest połamana tylko poobijana….

   • Owszem, mieszkam całkiem niedaleko feralnego skrzyżowania. Jest ciasno na wiadukcie, ale spokojnie da radę wyprzedzić skręcającego z prawej strony. Sprawca widocznie patrzył się na telefon a nie na drogę

  • Przy uderzeniu niesymetrycznym żebyś miał nawet koła skręcone na max w drugą stronę to i tak wywali auto na przeciwny pas… z podwójnym axlem i toeloopem…! Trzeba wszelkimi sposobami wyeliminować z dróg wariatów! Kary za spowodowanie kolizji czy wypadku powinny być tak drastyczne żeby jeden z drugim mocno się zastanowili czy w ogóle warto wsiadać do auta!!! Inaczej będzie jak jest, trup się ściele gęsto..

 2. Nie bez powodu tam jest ograniczenie do 60 km/h. Długi bat na dachu uchroni przed mandatem, ale nie uchroni przed bezlitosną fizyką.

 3. Czy ludzie chcą się pozabijać na drogach?

 4. Czeźwy tutaj? Musiał być przyjezdny

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas