Zderzenie trzech pojazdów na krajowej 12. Dwie osoby trafiły do szpitala

We wtorek po południu na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Biskupice doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 17 na drodze krajowej nr 12, na odcinku pomiędzy Piaskami a Chełmem. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu w miejscowości Biskupice trzech pojazdów, dwóch osobowych i busa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na tył oczekującego na skręt w lewo pojazdu volkswagen najechał pojazd peugeot, który spowodował wypchnięcie tego pierwszego na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia tego pojazdu z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Do szpitala przetransportowano dwie osoby. Na szczęście nie doznały one poważnych obrażeń ciała.

Droga w miejscu zdarzenia przez kilkadziesiąt minut była całkowicie nieprzejezdna. Policjanci kierowali ruch na objazdy.

Ostatecznie zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie w sprawie trwają czynności wyjaśniające. Sprawcy zdarzenia grozi kara grzywny.

2017-11-15 11:49:56
(fot. Policja)

8 komentarzy

 1. trzeba się trzymać zasady, chcesz skręcić w lewo w podporządkowaną, nie skręcaj kierownicy. Gdyby nie miał skręconych pojechałby prosto

  • Czy chociaż widziałeś to skrzyżowanie? Ja jeżdże codziennie tamtędy i jest masakra. Tam nikt nie jedzie 60km/h. Powinien być pas do skrętu. To cud że pasażerka auta nie jest połamana tylko poobijana….

   • Owszem, mieszkam całkiem niedaleko feralnego skrzyżowania. Jest ciasno na wiadukcie, ale spokojnie da radę wyprzedzić skręcającego z prawej strony. Sprawca widocznie patrzył się na telefon a nie na drogę

  • Przy uderzeniu niesymetrycznym żebyś miał nawet koła skręcone na max w drugą stronę to i tak wywali auto na przeciwny pas… z podwójnym axlem i toeloopem…! Trzeba wszelkimi sposobami wyeliminować z dróg wariatów! Kary za spowodowanie kolizji czy wypadku powinny być tak drastyczne żeby jeden z drugim mocno się zastanowili czy w ogóle warto wsiadać do auta!!! Inaczej będzie jak jest, trup się ściele gęsto..

 2. Nie bez powodu tam jest ograniczenie do 60 km/h. Długi bat na dachu uchroni przed mandatem, ale nie uchroni przed bezlitosną fizyką.

 3. Czy ludzie chcą się pozabijać na drogach?

 4. Czeźwy tutaj? Musiał być przyjezdny

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!