Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na Unii Lubelskiej, jedna osoba ranna

Dzisiaj po południu w Lublinie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie w okolicach zamku. Jadące od strony al. Tysiąclecia pojazdy zaczęły zwalniać ze względu na zajęty przez roboty drogowe pas jezdni. W pewnym momencie w tył hondy uderzyło renault laguna, którego kierowca nie zdążył zahamować za zatrzymującymi się autami.

Siła uderzenia była tak duża, że honda z kolei uderzyła w tył znajdującego się przed nią kolejnego renault laguna. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Jedna osoba została poszkodowana, i trafiła do szpitala.

Przez blisko godzinę w miejscu wypadku występowały dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Zderzenie trzech aut na Unii Lubelskiej, jedna osoba ranna

(fot. lublin112)
2014-03-07 16:51:55

6 komentarzy

 1. Kolejne „bęc” na zasadzie: „A mówiłem, uważajta!”.

 2. Trzy radiowozy do obsługi jednej kolizji ???

 3. Kazdy z poszkodowanych wezwal swoj

 4. od hondy najbardziej wyru…. dostanie z ubezpieczenia ze 2000 ( szkoda całkowita na tyle mi ubezpieczyli taka sama) i rób co chcesz z taka kasa to skutera nie kupisz

  • bo trzeba odwołania składać, a potem kolejne, a potem zatrudnić swojego rzeczoznawcę i kolejne odwołanie i tak z 2000 można zrobić spokojnie 4000 lub więcej plus zwrot za rzeczoznawcę.
   Niestety takie czasy, że jak nie wyrwiesz tego co ci się należy, to nie dostaniesz.

   • Nie zawsze to tak wygląda, ale jeśli „siła uderzenia była tak duża” to kierowca mógł odnieść jakąś kontuzję i będzie zmuszony podjąć kosztowne leczenie i równie kosztowną rehabilitację. No sorry taką mamy służbę zdrowia. Pewnie wie że przysługuje mu prawo do zwrotu zarobków utraconych że o samochodzie zastępczym na czas likwidacji szkody nawet nie wspomnę … Zdrówka życzę!