Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut obok fotoradaru. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa zderzyły się trzy pojazdy. Na miejscu pracują policjanci. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15:30 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę Lubartowa. Na wysokości fotoradaru kierująca volkswagenem kobieta zwolniła, za nią zaczął hamować kierowca pojazdu dostawczego. Po chwili w tył pojazdu wjechał kierowca audi. Siła uderzenia sprawiła, że uszkodzony został również volkswagen.

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

Zderzenie trzech aut obok fotoradaru. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie trzech aut obok fotoradaru. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

22 komentarze

 1. I to jest powód, żeby blokować ruch na wylotówce z miasta w godzinach szczytu… Brawo pomyślunku.

 2. Jedno głupie hamuje gwałtownie przed puszką, a drugie głupie siedzi na zderzaku, jakby to miało cokolwiek przyspieszyć. To już ci dwaj z tyłu pospieszyli.

  • tutaj przyznam rację – wszyscy winni. pierwszy z tego gatunku, co jeździ cały dzień nie patrząc na znaki, a później przed fotoradarem nawet na 70-tce zapobiegawczo zwalnia do 35, bo nie wie jakie ograniczenie. jazda na zderzaku wcale nie mądrzejsza…

  • To, że to drugie głupie [sic] to jeszcze się zgodzę. Ale dlaczego pierwsze uważasz za głupie. Nie wiemy dlaczego hamowała. Może na drogę wybiegł pies, dzikie zwierzę, zawiało rowerzystę czy pijaczynę na jezdnie także nie oceniaj jak nie wiesz co było powodem hamownia.
   Ale drugiego bęcwała trzeba jechać równo, bo nic nie ma żadnego wytłumaczenia na przyklejanie się do poprzedzającego poajzdu.

   • Jak jedziesz 50kmh to nawet jak ci pies wybiega nagle z krzaków to nie zahamujesz tak, żeby ci ktoś w tył wjechał. Poza tym każdy normalny kierowca ma taki odruch, że ułamek sekundy przed naciśnięciem hamulca zerka w lusterko wsteczne. Tak robi każdy prawdziwy kierowca.

  • Trzecie głupie pisze durne komentarze.

  • fotoradary wprowadzają bezpieczeństwo mówisz. masz racje jakby nie fotoradar to by pewnie dziecko ktoś tam zabił. kasa się sama nie zrobi. choć i tak wole fotoradary niż tą całą grupę speed gdzie już każdy kierowca kwitów za przekroczenie nie powinien mieć ale że żyjemy w polsce to prawa jazdy zabierane są w jakiś 50 %. no może 40%. najlepiej siąść beemką na zderzaku podganiać i potem kwity zabierać. dodam dla głąbów, w przepisie o zatrzymywaniu praw jazdy nie ma napisane że jak policja z tyłu jedzie nagrywa i przekroczy prędkość to nie straci prawka kierowca, zapis jest jasny każdy kto przekroczy prędkość o 50, czytaj Burek z radiowozu tak samo, oczywiście jakby w polsce były przestrzegane przepisy.

 3. Cóż, fotorafar to bezpieczeństwo; no i to dohamowanie do 50km/h przy dopuszczalnej 70. Standard na tej drodze ….. sorry :zapomnianej i pomijanej przez zarządców i polityków drodze.

  • Dokładnie. A co najdziwniejsze najwięcej hamujących baranów ma tablice w miarę lokalne. LU, LUB, LLB. Ale to nie znaczy, że widzieli kiedykolwiek znak z 70. Bo przecież jak fotoradar to musi być 50.

 4. Jest jeszcze trzeci gatunek co zamiast sprawnie ominąć takie zdarzenie to zwalnia bo musi sobie popatrzeć, zdjęcie strzelić albo filmik nagrać. To też powinno być karane.

  • Ominąć? Tylko w tym kraju takie zdarzenia blokują przejazd na wiele godzin.
   Do byle stłuczki potrafi się zjechać kilka wozów strażackich, karetek i służb wszelkich! Dziwić się ludziom w co uciekają pod prąd na autostradach zanim całkiem zamkną przejazd?!

 5. Wprawdzie wielokrotnie przekonałem się ze pani za kierownicą potrafi odstawić taki numer ,którego żaden normalny kierowca by się nie spodziewał ,ale w tym przypadku muszę przyznać rację że winny w 100% jest „zderzakowiec ” zaskoczony tym ze pojazd przed nim zwalnia ,czy nawet gwałtownie hamuje .Przepis mówi wyrażnie że powinno się zachowywać taki odstęp od poprzedzajacego pojazdu ,zeby móc się bezpiecznie zatrzymać nawet w razie kiedy zacznie gwaltownie hamować …ale dla „zderzakowców ” ta prosta zasada jest nie do zrealizowania ,bo ich małe móżdżki po prostu nie są w stanie przewidzieć żadnych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze

 6. Kolejny przykład inteligencji naszej kochanej milicji. Stoję w korku który się utworzył dzięki tym kretynom. Zamiast zepchnąć gradobicie na pobocze i udrożnić drogę w godzinach szczytu to łażą jak te pokraki i nie wiedzą co robić. Zlkwidować drogówkę! Kto się pod tym podpisze?

  • Ja się podpiszę pod tym, żeby dać Ci zakaz rozmnażania się. Gdyż rzadko się zdarzają tacy id..ci jak Ty, i aż strach pomyśleć, jaki iloraz inteligencji po takim ojcu odziedziczą dzieci.

   • Kolejny pisior się odzywa. Kur… jaki ty ograniczony jesteś!

   • Pisior, pisior, pisior, pisior

   • Dobrze że ty masz wysoki iloraz. Skoro taki inteligentny jesteś to idź do milicji. Nadajesz się.

   • Spokojnie panowie. Po co te wyzwiska. Może od razu drogówki nie likwidujmy – czasami pijanego złapią. Dajmy im jeszcze szansę. Fakt faktem niewiele wspólnego ma teraz policja z praworządnością. Dzisiaj nie służą oni obywatelom a rządzącym. Też stałem w tym korku i muszę przyznać, że się nie popisali i nie dziwię się że ludzie są sfrustrowani.

 7. Franio, wróć . Tak smutno bez twoich wypocin

 8. Właśnie minąłem miejsce stłuczki. Żal du… ściska żeby 3 godz. stać w korku przez zwykłą stłuczkę, bo milicja ustawiła gradobicie na środku drogi zamiast zepchnąć na pobocze. Mam nadzieję że ktoś z nich beknie za to.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo