Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na Nadbystrzyckiej. Jedna osoba została ranna

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na ulicy Nadbystrzyckiej

w Lublinie. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 18-tej na ulicy Nadbystrzyckiej
w rejonie ulicy Wapiennej. Jak wstępnie ustalono na tył zwalniającej skody najechał ford w którego tył uderzył jeszcze opel.

W wyniku zderzenia jedna osoba została przez pogotowie ratunkowe przewieziona do szpitala. Nie doznała jednak poważniejszych obrażeń.

W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu. Auta zjechały w boczną uliczkę.
null
(fot. lublin112)
2013-09-13 18:45:58

Komentarze wyłączone

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia