690 680 960

Zderzenie toyoty ze skodą na trasie Lublin – Lubartów. Oba auta wpadły do rowu (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Lublin – Lubartów. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:45 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, kolizja miała miejsce na pasie ruchu od strony Lublina. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: toyota i skoda. W wyniku zderzenia oba pojazdy wypadły z jezdni.

Podróżujące autami osoby nie doznały żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane – Dominika, Monika – DZIĘKUJEMY!)

11 komentarzy

 1. To chyba suwak nie wyszedł??? I po co było tak gonić???

 2. kierowca 30 lat bezkolizyjnej jazdy

  zderzyły się jadąc w tym samym kierunku ? Są jednak talenta na tym świecie o którym się fizjologom nie sniło ,tu mamy przykład jednego z takich „talentów „

 3. Wyszło nie wyszło ,ale jedno jest pewne ,trzeba być wyjątkowym nieudacznikiem żeby jadac w tym samym kierunku i majac do dyspozycji szerokosć co najmniej dwóch pasów ruchu ,doprowadzić z kolizji .Brawo dla sprawcy ,takie „talenta „nie zdarzają się często

 4. Tadeo
  Jak ty w miejscu kolizji widzisz dwa pasy ruchu to ja nie wiem co bierzesz ale mógł byś się podzielić 😁
  To nie było na „dwu pasmowce” tylko zaraz za przystankiem przed nią

 5. Łunos w mieście w Lublinie postawili światła ino przy gospodzie. Ale wżdyć pali się ino czerwune, a pod spodem piszom U Józka. Bo to karczma Józkowa tego od Pyciciaków spod gaju. Aliście pali się czerwune ino nikt nie staje tylko jadom, no chyba że wstępujom do Józka na grochowom i pińćdziesiuntke.

 6. Ktoś wie jaka rejestracja była w suwie bo coś mi się wydaje znajome auto

  • Czy ja dobrze widzę, że pojazdy poruszały się w stronę Lublina, oba wylądowały w rowie po przeciwnej stronie ulicy… dodatkowo jeden (toyota) jest odwrócona o 180 stopni? Czy ewentualnie błąd po stronie redakcji? A jak nie redakcja to ukłony dla uczestników zdarzenia… gratuluję kunsztu i finezji w tworzeniu zajść drogowych…

 7. Ćwiekom umysłowym w wiejskich łbach się przewraca odkąd mają tanie kredyty i dopłaty unijne.
  Berety na pole i do roboty, a nie na drogi publiczne bo …. obornikiem czapi !

 8. Proszę nie wypowiadać się jak nie wiecie jak było. Po pierwsze samochody jechały w przeciwnych kierunkach. Kierowca skody zasnął i zjechał na przeciwny pas A kierowca toyoty uciekł w rów, ale niestety skoda i tak w nich uderzyła. Więc proszę oszczędzić sobie głupich i zbędnych komentarzy.

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas