Zderzenie toyoty z autobusem na trasie Lublin – Łęczna. Są utrudnienia w ruchu

Zablokowany jeden pas jezdni i ruch wahadłowy napotkają kierowcy poruszający się trasę Lublin – Łęczna. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:55 w miejscowości Zofiówka. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna zderzyły się dwa pojazdy: autobus i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem osobowym chciał uniknąć najechania na tył znajdującego się przed nim pojazdu. W wyniku tego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem. Następnie samochód osobowy wpadł do rowu.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca toyotą. Przetransportowano ją do szpitala. Kierowcy autobusu, ani podróżującym nim pasażerom, nic się nie stało. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

2018-02-15_09.20.27

received_1590785700976672

2018-02-15 09:21:56
(fot. aplikacja mobilna)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Tym razem, ponoć dobry Bóg był łaskaw oszczędzić jadących autobusem, a pstryknięciem Przenajświętrzego palca upomniał bezmózgiego sprawcę.
  Dzięki Ci Boże – tak trzymaj.

 2. troszkę śniegu i się zaczyna….. mistrzowie
  Kiedy w końcu się nauczycie, ucieczka zawsze w prawo !!!

 3. Szybciej ,szybciej …kostucha i blacharze czekają

  • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

   Przepraszam, ale jestem zmuszony skorygować twoją światłą wypowiedź – czekam także jak, moje dzieci, a myślę, że i zaprzyjaźniony ksiądz proboszcz też.

 4. Od rana było bardzo ślisko. jadąc 15-20km/h w Turce ciężko było hamować. Naprawdę ciężko jechać wolniej, warunki na drodze fatalne.

  • kierowca eM Pe Ka

   Nooo, z wiatrem w plecy niektórym ciężko jechać wolniej

  • Serio najlepiej wysiąść i pchać xd na boga ludzie myślcie troche!! Po takiej drodzedda sie jechac przepisowal 50km/h bez gwałtownych reakcji eh

 5. jezdzic nie umieją powolniaki

 6. Drobie małe zakompleksione potworki. Wujki i ciocie dobra rada. Dajcie sobie czasem na wstrzymanie. Nieomylni i najlepsi. Jeżdżący super sprawnie bezpiecznie i w ogóle najcudowniej na świecie. Zajmijcie się czymś konstruktywnym, a nie komentowaniem sytuacji, o której nie macie zielonego pojęcia. Puste, głupie i nic nie wnoszące. Lepiej wam jak wylejecie na kogoś wiadro pomyj ?

 7. Rafał Słowikowski

  Masz 100% rację. Ciekawe ilu z komentujących – tych co najbardziej krytycznie się wypowiadają i za najmniejsze wykroczenia nawołują do zatrzymania prawa jazdy – ani razu nie spowodowali zagrożenia na drodze.
  Jeździłem zawodowo wiele lat (C+E), bezwypadkowo i bezkolizyjnie, też uważałem się za nieomylnego – mistrza, wręcz Kubicę, aż tu jednego razu wjeżdżam do garażu …

 8. Tak ingo .lepiej nam …bo strach wyjezdzać na takie drogi ,na których pełno bezmózgich „kierowców” ,którym wiecznie się spieszy

  • A mnie przyjemniej jest jak na własne okulary widzę, że swoją wypowiedzią was wkur…wiłem, Ingo & Rafał. 😆

 9. Szybciej bo mszę być pierwszy.

 10. Toyote się wyklepie hłe hłe

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja