Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie samochodów w Tereszynie: Poszkodowane zostało dziecko

W sobotę w godzinach popołudniowych na krajowej 19 tuż za Lublinem doszło do wypadku w którym uczestniczyły trzy auta.

Do wypadku doszło około godziny 15:40, w okolicach parkingu w lesie w Konopnicy. Jak ustalono, na stojące w korku samochody najechała rozpędzona toyota. W okolicach miejsca zdarzenia prowadzone były roboty drogowe, jeden pas jezdni był całkowicie zablokowany a pracownicy wykonawcy wahadłowo przepuszczali nadjeżdżające samochody. Z obu stron utworzył się korek, gdy nagle na oczekujące auta uderzyła nadjeżdżająca od strony Kraśnika toyota.

Rozpędzone auto uderzyło najpierw w tył volkswagena golfa, który następnie zderzył się z volkswagenem passatem. Na miejsce przyjechały karetki pogotowia, policja a także trzy zastępy straży pożarnej, dwa z Lublina i jeden z Niedrzwicy Dużej. W wyniku zderzenia kierowca golfa a także dziecko z toyoty zostali przez pogotowie odwiezieni do szpitala.

Jak nas poinformowali świadkowie zdarzenia, kobieta kierująca toyotą nawet nie zaczęła hamować tylko z impetem uderzyła w stojące auta. Z tyłu przewoziła w żaden sposób niezabezpieczone dziecko, które spało położone na kanapie. W skutek zderzenia przeleciało ono do przodu w wyniku czego doznało obrażeń ciała.

Przez ponad godzinę ruch na miejscu wypadku odbywał się wahadłowo tylko jednym pasem jezdni. Na drodze krajowej nr 19 tworzyły się ogromne korki.

(fot. lublin112)
2013-08-24 19:20:45

Komentarze wyłączone

Z kraju