Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Piaski – Krasnystaw. Jeden pas zablokowany

W środę rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany, policjanci przepuszczają pojazdy wahadłowo.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 10.00 na drodze krajowej nr 17 w Dziecininie w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Obecne nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Krasnegostawu. Policjanci przepuszczają pojazdy wahadłowo. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej zderzenie pojazdów miało miejsce w następstwie oderwania się koła w lawecie przewożącej auta.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12.00.

Autor: redakcja

2 komentarze

  1. Uważam się za zbawionego

    Uwaga, w Kozubszczyźnie potrącenie rowerzysty, kawałek dalej motocyklista spotkał się z koparką. Utrudnienia w ruchu między Motyczem a Konopnicą. Nie ma za co.

  2. jak laweta to na 100% UA. Daję sobie rękę uciec. Tam potrzebują czołgów i starych niemieckich samochodów do kontrofensywy.

Dodaj komentarz

Z kraju