Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Lublin-Lubartów. Jeden pas zablokowany

W piątek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują spore utrudnienia w ruchu na trasie Lublin-Lubartów.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 6 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Trzciniec w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, zablokowany jest jeden pas ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 8. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Nie było żadnych utrudnień o 6:30, także możecie odwołać to info.

 2. Dziadek ze "slamsowa"

  Na pociechę dodam, że dziś jest piątek trzynastego stycznia.
  I o ile sam styczeń jako taki do pechowych się nie zalicza to 13, a w dodatku w piątek, już tak.

 3. Dziadek ze "slamsowa"

  Jak widzę takiego news’a: zderzenie pojazdów na trasie… Jeden pas zablokowany (albo cała droga), to wyobraźnia podpowiada mi, że pojawiło się tam 4-7 zastępów (czasami) bohaterskich druhów i swoimi wozami bojowymi zastawili drogę w poprzek, wzdłuż i na ukos.
  I myślę, że znowu brak tam odważnego, żeby powiedzieć, że połowa zastępów (co najmniej) może jechać z powrotem, bo są tu niepotrzebni.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo