Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na trasie Lublin – Kraśnik (zdjęcia)

We wtorek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Kraśnik.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 6 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niedrzwica Kościelna, na trasie Lublin – Kraśnik.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w zderzeniu pojazdów ucierpiała jedna osoba.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 8:30.

Zderzenie pojazdów na trasie Lublin – Kraśnik (zdjęcia)

(fot. nadesłane Dominik – dziękujemy!)

7 komentarzy

  1. Witam redakcję i podsuwam małą sugestię, aby zdarzenia z miasta Lublin i z powiatu lubelskiego nie wrzucać do wspólnego nagłówka „Lublin”

  2. ślepota czy srajfon przyczyną takiego konkretnego dzwona przed przejściem ?

  3. To już trzeci wypadek w tym miesiącu w tym samym miejscu. Może kierowcy gapią się na tą zaniedbaną kuźnię a nie na drogę.

  4. Jakie trzy osobowe, przecież w zdarzeniu brał udział bus najlepszego trynkarza w okolicy

  5. ładny asfalt, dobrze wyprofilowany zakręt – mimo terenu zabudowanego nie uświadczysz nikogo, co by jechał poniżej 50 km/h

Z kraju