Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie pojazdów na obwodnicy Frampola. Są osoby poszkodowane i utrudnienia w ruchu

W niedzielę około południa we Frampolu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 74, są osoby poszkodowane.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 12.00 na drodze krajowej nr 74 we Frampolu w powiecie biłgorajskim, na trasie pomiędzy Frampolem a Szczebrzeszynem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Zamościa w rejonie skrzyżowania obwodnicy Frampola z ulicą Zamojską. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać około 3 godzin. W tej chwili policjanci kierują ruchem wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. poco komu obwodnica wioski Frampol? takie durne pomysły może mieć tylko karzelek z warszawki ??

    • Frampol to miasto nie wieś. A jak sobie wyobrazasz przebieg drogi krajowej przez miejscowości? Chyba normalne, że budujemy obwodnicę, w dodatku w starym przebiegu droga krajowa ustępowała drodze wojewódzkiej.

  2. Dziadek Slamsonowicz

    Są osoby poszkodowane i utrudnienia w ruchu…
    Że utrudnienia w ruchu, to normalne, że trwają dopóki specjaliści nie posprzątają (zwykle kilka godzin), ale że tych poszkodowanych jeszcze nie zabrano ?!

  3. Pozdrowienia dla projektanta krzyżówki na obwodnicy Frampola. Fuszerka jakich mało- zero widoczności

  4. Projektant nie przewidział że będą z obu stron nadjezdzac znad mierna prędkością i ci z podporządkowanych będą mieć problem z pokonaniem krzyżówki

Dodaj komentarz

Z kraju