Zderzenie na skrzyżowaniu. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu (zdjęcia)

W niedzielę po południu na jednym ze skrzyżowań w Garbowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden z nich wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnym polu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 14 w Garbowie w powiecie lubelskim, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 874 z ul. Krakowskie Przedmieście.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hondą poruszała się drogą wojewódzką od strony kościoła w Garbowie, zaś kierowca hondy wyjeżdżając od strony ul. Krakowskie Przedmieście wymusił pierwszeństwo doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku uderzenia w hondę, pojazd ten wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnym polu. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, kierującą hondą przewieziono do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia z przejazdem.

(fot. OSP KSRG Garbów)

Zobacz również

2 komentarze

 1. Przydrożne pole … a może przypolna droga?
  Na wieczór zagadka to jest .

 2. Czy to był klasyczny przykład dla tamtego skrzyżowania, gdzie wyjeżdżający z ul. Krakowskie Przedmieście w kierunku Lublina nagminnie ignorują oznakowanie poziome na jezdni i poruszają się jej wydzieloną z ruchu częścią, wpadając bezpośrednio na starą „warszawską” , wymuszając przy tym? Chyba większość kierowców pamięta jeszcze stare malowanie pasów i organizację ruchu w tym miejscu i jeździ na pamięć… Przykład z wczoraj, pani w seacie Leon też tak tam pojechała z próbą wymuszenia.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą