690 680 960

Zderzenie motoroweru z volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Jastkowie doszło do zderzenia motoroweru z pojazdem osobowym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 8 w Jastkowie, na wysokości stacji paliw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – motoroweru i auta osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący jednośladem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy motoroweru poruszającemu się w stronę Bogucina i doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu, policjanci przepuszczają pojazdy wahadłowo. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł – dziękujemy!)

3 komentarze

  1. To tak jak w mur oporowy , pewnie kości naruszone.To tak jak się nie stosuje ograniczonego zaufania.Wiele razy miałem pierszeństwo i dlatego ustępuję takim co pokazują faki , dla swojego dobra.

  2. stary szybki i wściekły

    Kiedy wreszcie kierujący samochodem zrozumieją ,że wymuszając pierwszeństwo igrają z życiem motocyklisty

  3. Byłem i widziałem, nie same zdarzenie ale byłem przed karetką, biedny siedział zakrwawiony na poboczu. Chyba razem ze sprawcą i ze świadkiem. Karetkę mijałem minutę później.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi