Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym na trasie Lublin – Zamość. Na miejscu pracują służby ratunkowe (foto)

Po zderzeniu dwóch pojazdów występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 17 między Krasnymstawem a Zamościem. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 18 w miejscowości Wólka Orłowska w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Krasnymstawem a Zamościem, zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Krasnegostawu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

9 komentarzy

 1. … 3 zastępy strażaków ! , dadzą radę podnieść motocykl ?

  • Nie znasz się na procedurach… jadą wszyscy z okolicy, przydatnych jest 3-4 druhów, reszta odfajkowuje sobie udział w akcji i robią za kibiców, gapiów… oczywiście wszystkim się płaci.
   Polska być bogata kraj…

   • Myślę, że mają tzw. radiotelefony, ale może nie mają pojęcia, żeby ich w potrzebie użyć…

  • Czy normalny człowiek wylezie na ruchliwą trasę udzielać pomocy? Ktoś musi zabezpieczyć rejon akcji ratowniczej. Z obu stron. To po pierwsze. Po drugie, sprawne i bezpieczne działania to mniejsze koszty dla kierowców. Tracą mniej czasu w korku i/lub szybciej są kierowani na objazdy przez znających okolicę miejscowych strażaków.

 2. Motocykla nie kupuje się, żeby jeździć zgodnie z przepisami.
  Kiedy w końcu kierowcy to zrozumieją i przestaną jeździć samochodami w których nie widać szybko jadących motocyklistów?

 3. No wystarczy patrzeć w lusterka starać się usuwać maksymalnie i dawać drogę motocyklom

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo