Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Znowu zderzenie na Krochmalnej. Interweniowało pogotowie ratunkowe

Skrzyżowanie ulic Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie znów dało o sobie znać służbom ratunkowym. Po raz kolejny zderzyły się dwa auta.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 14-tej na jednym z najniebezpieczniejszych ostatnio skrzyżowań, mianowicie ulic Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie. Dzisiaj doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: mitsubishi i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Jak nas poinformowano, do zdarzenia doszło gdy kierująca mitsubishi jadąc od strony ul. Jana Pawła II skręcała w lewo, w ulicę Krochmalną. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Diamentowej renault, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Jedna osoba wymagała pomocy medycznej, jednak po szczegółowych badaniach okazało się, że nie odniosła poważniejszych obrażeń, kwalifikujących ją na pozostawienie w szpitalu. Przez około godzinę były utrudnienia w ruchu.

Znowu zderzenie na Krochmalnej. Interweniowało pogotowie ratunkowe

Znowu zderzenie na Krochmalnej. Interweniowało pogotowie ratunkowe
Znowu zderzenie na Krochmalnej. Interweniowało pogotowie ratunkowe
Znowu zderzenie na Krochmalnej. Interweniowało pogotowie ratunkowe

(fot. lublin112)
2014-04-27 18:17:06

10 komentarzy

 1. Po prostu uwielbiam to skrzyżowanie. Codziennie praktycznie czytam co się tam dzieje. Tak ciężko jest się zastosować do znaku A-7…

 2. to nie chodzi o znaki ( większość kierowców zna przepisy) bardzo ciężko jest tam skręcić ponieważ samochody jadące od diamentowej pędzą z góry jak szalone, wieczne korki do skrętu w krochmalną tam potrzebne są światła albo rondo i rozwiążę się problemy z wiecznymi wypadkami

 3. anonim dzisiaj niedziela luzik , jechałem zaraz po bo nie było jeszcze żadnej ze służb luzik , luzik ewidentnie nie patrzyła na znaki , może zapatrzyła się na tabliczkę rondo im…. a nie na znaki . Jeżdżę tam codziennie i wypadki najczęściej są w weekendy gdy jest pusto pędzą myślą o zakupach grilach itp a nie patrzą co się dzieje .

 4. Dziwię się, że nie zamontowano tam jeszcze świateł.

 5. A czy takie skrzyżowania muszą być w takim kształcie ??? może romb 😛

 6. A może zwyczajnie nasi „kochani” drogowcy, którzy tak chętnie sięgają po kasę z fotoradarów powinni przeprojektować i przebudować to skrzyżowanie. Najłatwiej jest zwalić winę na kierowców i ich obarczać odpowiedzialnością, Mniej doświadczeni kierowcy zwyczajnie nie dają sobie rady z tym skrzyżowanie i żeby nawet wprowadzić tam 30km/h to i tak wypadki tam będą.

  • a kto jest odpowiedzialny za prowadzenie samochodu? drogowiec? projektant skrzyżowania? odkąd pamiętam to ani to skrzyżowanie nie zmieniło oznakowania, ani tez znaki drogowe nie zmieniły znaczenia więc to EWIDENTNIE wina kierowców. Coraz głupszych zresztą.

   • Co ma do tego prowadzenie samochodu? Skrzyżowanie nazywa się rondem, wygląda jak rondo i powinno być oznakowane jak rondo! A kto jest za to odpowiedzialny? Drogowcy. Więc nie pie***l głupot.
    Wyobrażasz sobie, że ktoś wjeżdża nawet nie zwalniając pod inny samochód na tym rondzie? Każdy widzi jakie są znaki. Tam po prostu w wielu sytuacjach trzeba ryzykować przejazd bo inaczej można stać do usranej śmierci, ponieważ królowie jadący od Diamentowej ani myślą kogoś przepuścić (chyba, że akurat jest korek, wtedy puszczają). I trudno im się dziwić bo mają pierwszeństwo! A nie powinni.

    • to napisz do Pruszona albo Wojciechowskiego oni mieli manie tych nazw rondo taki rondo srakie bo okrągły trawnik im się z rondem kojarzy .Poza tym ile osób wie że to coś nazywa się rondo im. …………. . Pukneli sie w sobotę i niedzielę nie patrzyli na znaki i słynne myślenie zdążę bo jestem miszczem

 7. suka hpd b103 na wszystkich akcjach jest obecna…