Zderzenie hondy z volkswagenem na rondzie przy Makro. Jeden z kierowców zignorował znak stop (zdjęcia)

Po raz kolejny na rondzie przy Makro miało miejsce zderzenie pojazdów. Tak jak zawsze, przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na miejscu pracują policjanci, nie ma utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: honda i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą starszy mężczyzna jechał od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak stop, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którego kierowca zjeżdżał z ronda.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. W tle typowy lubelski rowerzysta. Obok ma nową, równiutką, bezpieczną drogę rowerową, a jedzie jezdnią, żeby utrudnić tylko życie kierowcom.

  • „Art. 26. 3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
   3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.”

   • więc po mandacie po kolei dla:
    -chodnikowego rowerzysty za jazdę po chodniku
    -kierującemu radiowozem za jazdę/parkowanie na chodniku (w momencie wyłączenia sygnałów świetlnych nie byli już pojazdem uprzywilejowanym, więc nie mieli prawa tam pozostawić pojazdu. Wjechać mogli jeżeli byli uprzywilejowani.
    -mandat za parkowanie na trawniku i zarazem zbyt bliskiej odległości od skrzyżowania (w obrębie skrzyżowania) dla dwóch osobówek uczestniczących w zdarzeniu – to była kolizja, więc mogli/powinni samochody zaparkować prawidłowo

    • I nici z gów…burzy, kolego.

    • Całe osiedla są pozastawiane przez źle parkujące samochody a ty czepiasz się na takim uboczu?

     • Nie ja wymyśliłem te przepisy. A skoro one obowiązują to wymagam, żeby były przestrzegane. W innych krajach sobie poradzono z tym problemem.

      Jeżeli istnieją dzielnice/miasta/kraje gdzie kradną, gwałcą, mordują, czy to znaczy, że tam można kraść, gwałcić i mordować, bo większość/wszyscy tak robią?

 2. Kamizelki odblaskowe jak zawsze na swoim miejscu. Czyli jedynie pojawiają się w komentarzach na forach internetowych.

 3. Rafał że Świdnika

  Jestem z zawodu blacharzem malarzem samochodowym, pomogę wszystkim co mieli dzwona tym makro.
  Mam 25 lat doświadczenia w tym zawodzie i pomogę też w doradztwo do spraw odszkodowania za szkody wyrządzone przez sprawcę kolizji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew