690 680 960

Zderzenie fiata z volkswagenem na ul. Diamentowej. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu ul. Diamentowej i Wrotkowskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14:30 na rondzie bp Władysława Gorala w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Diamentowej i Wrotkowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i volkswagen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fiatem mężczyzna jechał jechał od strony ul. Krochmalnej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Wrotkowską. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy volkswagena, który poruszał się ul. Diamentową w kierunku ul. Jana Pawła II. Tym samym doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Tomasz, Marcin)

12 komentarzy

 1. kolejny imbecyl, który nie stosuje się do znaku STOP.
  To sobie zrobił święta … ha, ha, ha.

  • Bez sensu jest się zatrzymywać, gdy nic nie jedzie. To jest nieekologiczne. Lepiej raz zginąć w wypadku niż 100 razy się bez sensu zatrzymać i klocki ścierać.

 2. Ostatnio ktoś pisał, że zatrzymywanie się na tym STOPie jest bez sensu.

  • Było to pisane w kontekście artykułu z poprzedniego tygodnia z przejeżdżaniem bez zatrzymania na czerwonym warunkowym (czerwone z zieloną strzałką) i wypowiadała się chyba kobieta.
   Czy Pani podtrzymuje swoje zdanie?

   • Nie na każdym STOPie zatrzymywanie się jest potrzebne, przez to ludzie go ignorują. Dokładnie tak samo jak w przypadku innych znaków, które zamiast pomagać służa zarabianiu pieniędzy.

    • Bo Polak to buntownik .
     Wszystko na przekór temu co władza wymyśliła .
     Teraz dojdzie jeszcze zadyma z pieszymi ” przed przejściem ” .

    • Franio,cenię większość Twoich komentarzy,poważnie.
     Sam się zgadzasz z tym,że znak stop jest wyjatkowy i powinien być tak stosowany.Stawianie go z powodu licznych lolizji jest bezzasadne.Trzeba się skupiać bo ruch jest okrutny.

 3. Kamizelki i kolorowa odzież to częsty temat dyskusji. Czekam z niecierpliwością na komentarze. Kierujący oraz pasażerowie pojazdów nigdy nie mogą znaleźć się w konieczności nagłego opuszczenia pojazdu. Dlaczego nie ma nakazu jazdy w kamizelce odblaskowej. Tutaj chodzi o ludzkie bezpieczeństwo. A kamizelka tak niewiele kosztuje.

 4. Tam pod tym rondzie to jakieś żyły wodne są? Non stop wypadki. Rondo jest b. dobrze oznakowane. Albo jakieś wyjątkowe dzbany tamtendy jeżdżą. Proponuję wynająć różdżkarza i badać IQ kierowców.

  • Są wypadki i będą do puki ludzi będą tak ja Ty tamte skrzyżowanie traktować jak „rondo”. Pozdrowienia dla myślących.

   • Rondo nie musi byc tozsame ze skrzyzowaniem o ruchu okreznym jolopie. To skrzyzowanie nawet oficjalnie nazwane jest rondem na tabliczce znajdujacej sie na srodku wysepki.

 5. do M – pÓki co naucz pisać się i myśl co piszesz po polsku

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas