690 680 960

Zderzenie fiata z volkswagenem na skrzyżowaniu. Kierowca jednego z aut wjechał na czerwonym (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na skrzyżowaniu al. Unii Lubelskiej i ul. Zamojskiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 15:30 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fiatem kobieta jechała al. Unii Lubelskiej od strony zamku. Z kolei kierujący volkswagenem mężczyzna poruszał się al. Unii Lubelskiej od strony ul. Fabrycznej i wykonywał manewr skręt w lewo, w ul. Zamojską. Na skrzyżowaniu miało miejsce zderzenie obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażera volkswagena przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku oraz to, kto z kierujących zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. Występują duże utrudnienia w ruchu. Zablokowane są dwa pasy jezdni na al. Unii Lubelskiej oraz wjazd w ul. Zamojską.

(fot. lublin112, nadesłane – Konrad, Jakub, Artur)

6 komentarzy

 1. Tak srednio bym powiedział, średnio, 4/10.

 2. Ciekawe czy któryś miał rejestrację zaczynającą sie od PO.

 3. Najczęściej na czerwonym przejeżdżają buraki bo długo szukają pedału hamulca albo naćpany nie miał siły nadepnąć. W ciągnikach lepiej im szło.

 4. Szkoda uniaka, już prawie nie widać ich na ulicach.

 5. Wszędzie kamery, zamiast zrobic zdjęcia i jak najszybciej usunąć pojazdy to ułomna policja zablokowała całą aleje unii lubelskiej, w obie strony korek na całej długości.. No imbecyle poprostu…

  • Lbn – hamuj trochę zwłaszcza jak się ma tym nie znasz .Krzywdzisz tym policjantów, chociaż sam uważam,że są skundleni politycznie.p9politycznie. Wypadek to nie kolizja.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas