Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Piaski – Krasnystaw. Jeden pas ruchu zablokowany

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 9.00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Dziecinin w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w rejonie kolizji zablokowany jest jeden pas ruchu. Ruch w kierunku Lublina odbywa się lewym pasem ruchu, informacja o utrudnieniu wyświetlana jest na znaku zmiennej treści w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10.30. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

7 komentarzy

 1. Pan Sołtys z Lublina

  Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Piaski – Krasnystaw. Jeden pas ruchu zablokowany
  Niech zgadnę: przez 4-5 wozów straży pożarnej

  • Bo się zaślinisz z tej ekscytacji pod adresem straży pożarnej. Jedź na miejsce i zobacz jak taki jesteś ciekawy. Nawet nie wiesz ile jest wozów dysponowanych do takich zdarzeń a bierzesz się za komentarze.

   • Babcia - słuchaczka Radia Ma... wieprzową twarz

    Pultasz się jak małolat, zamiast udzielić stosownej informacji (jeśli ją posiadasz).

   • Pan Sołtys z Lublina

    Przepraszam POS, nie miałem informacji ze przyjechało więcej niż 4-5 wozów z druhami, ale dobrze się stało, że jest ich 5-7. Dokładniej i na dłużej zablokują ten pas jezdni.

 2. Krasnyjork brrrrr strefa 51. Konie na ulicach, traktory na chodnikach, dziady jadące 50 na godzinę brrr straszna okolica

Dodaj komentarz