Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Wincentego Pola (zdjęcia)

W sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Choiny doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14 na rondzie im. Wincentego Pola w Lublinie, na skrzyżowaniu ul. Związkowej z ul. Choiny.

Jak nam przekazano zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe, citroen i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, dwa pasy w kierunku ul. Elsnera są częściowo zablokowane. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Wincentego Pola (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Wincentego Pola (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Wincentego Pola (zdjęcia)

Zderzenie dwóch pojazdów na rondzie im. Wincentego Pola (zdjęcia)

(fot. nadesłane Inga i Paweł – dziękujemy!)

11 komentarzy

 1. Widzę babę. Chyba wiem co sie stało 😀

  • Szoping dla niektórych dam to zamiennik miziania i później się ręce a i nogi telepią a przed oczami mroczki no i bum.

  • Tam powinny być światła. !!!
   Zaraz zaraz… Tam przecież są światła. !!!

  • Facet na czerwonym świetle rozwalił tą „Babę”, która jechała prawidłowo!

 2. Tam powinny być światła. !!!
  Zaraz zaraz… Tam przecież są światła !!!

 3. Jednak kolejność wymieniania nazw służb ratunkowych ma znaczenie.
  Traciłam nadzieję, że Ci ostatni w ogóle się pojawią….

 4. KierującA? WymusiłA? Pierwszeństwo?

 5. Byłam na rondzie podczas wypadku. Usłyszałam huk za sobą, odwróciłam się i widziałam jak odrzuciło citroena po zderzeniu. My z panią z citroena wjeżdżałyśmy na rondo ze Związkowej. Od strony Szeligowskiego z lewej strony ( od Auchan ) wjechał kierowca Audi. Moim zdaniem ktoś pomylił czerwone z zielonym ?

  • A ja odkurzałem samochód pod Biedą i odwróciłem się jak usłyszałem huk. Też mi się wydaje, że ten od czterech zer poszedł na czerwonym, ale chyba jechał od Elsnera i skręcał w lewo.

 6. O, takiego samego Citka niedługo będę sprzedawał, nawet kolor taki sam. 1,6, Pb + LPG, klimatronik, ABS, WK, centralny zamek, ABS, oryginalne alufelgi citroena (przelotowe oczywiście). Autentyczny przebieg 199 116. Jeśli będzie Pani zainteresowa to proszę napisać w komentarzach, bo tego to się chyba tak średnio będzie opłacało robić, ale na części będzie jak znalazł.

 7. każdego dnia widzę idiotów którzy z dużą prędkością przejeżdżają na czerwonym świetle. To powoli staje się plagą w Lublinie zwłaszcza na niektórych ulicach np na Spółdzielczości Pracy . Idiotów najczęściej spotykamy w autach z czterema zerami lub bmw