Zderzenie dwóch pojazdów dostawczych na obwodnicy Lubartowa

W czwartek rano na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Przez kilkadziesiąt minut występowały spore utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 5 na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej z obwodnicą Lubartowa. W ciągu drogi krajowej nr 19 zderzyły się dwa pojazdy dostawcze.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jeden z kierowców uwięziony był w rozbitym pojeździe. Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku ucierpiały dwie osoby.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. W chwili obecnej ruch odbywa się już bez utrudnień. Rozbite pojazdy znajdują się poza drogą.

2018-07-19 07:57:54
(fot. nadesłane Jerry)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Proste skrzyżowanie, dobrze czytelne i oznakowane, bardzo dobra widoczność i to dla podjeżdżających ze wszystkich czterech stron, a ludzie wraz błędy na nim popełniają. Zła ocena sytuacji i wymuszenia pierwszeństwa to najczęstsza tam przyczyna wypadku.

  2. Dobrze że walnal w opony

  3. Tylko, że większość jadących obwodnicą nie widzi ograniczeń prędkości i grzeje ile fabryka dała. Na skrzyżowaniu z Lipową jest to samo.

  4. Grześ przez wieś

    Co to za obwodnica jak są tam co dziennie wypadki.

  5. Proste skrzyżowanie widocznosc niczym nie ograniczona…i co jakiś czas jakiś upośledzony kierowca ,odpier…li taką manianę …pytam się dlaczego takich upośledzonych nie można trwale wyeliminować z ruchu żeby nie narażali zdrowia i życia innych

  6. Zzzzzzzzzzzzzzz

    Akurat na tej obwodnicy to powinny stać 2 dobrze oznakowane fotoradary… i by było po sprawie jedno to jest nieuwaga wymuszających ale ciężko czasem określić czas dojazdu na skrzyżowanie jeżeli osoba poruszająca się po drodze z pierwszeństwem znacznie przekracza prędkość

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021