Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch nastoletnich rowerzystów. Obaj trafili do szpitala

Wczoraj w Tomaszowie Lubelskim doszło do zderzenia dwóch nastoletnich rowerzystów. Obaj z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch rowerzystów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący prawidłowo 12-latek wraz z matką, zderzył się z innym rowerzystą, który wyjechał z ulicy podporządkowanej. Jak wyjaśniła kobieta, jechała z synem ul. Poniatowskiego w stronę ulicy Sienkiewicza, gdy nagle z ulicy Kraszewskiego wyjechał 11-letni chłopiec doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym 12-latkiem.

Siła zderzenia była tak duża, że chłopcy przewrócili się. W wyniku odniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala na obserwację. Obaj nastolatkowie posiadali karty rowerowe. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

16 komentarzy

 1. Franio ze Stefankiem się pukneli.

  • Ty masz Prawo Jazdy 50 lat, rocznie robisz za pewne 4 mln kilometrów, a rowerem jeździsz po chodniku.

   • Żadna z tych opcji Franiu nie jest prawdziwa, słaby z Ciebie wróżbita.

    • Wstydzisz się przyznać, żeś niedzielny pedalarz z krótkimi i tłuściutkimi nóżkami. Niczego nie wróżyłem. Dobrze widzę co trzymasz pod plandeką na balkonie.

     • Ty za to wstydziszsię przyznać, że jeździsz trójkołowym rowerkiem na plastikowych kółkach, chociaż każdy i tak wie, że to Ty dzieciaczku.

 2. No to się dzieciaczki pobawiły rowerkami…
  Teraz główki bolą i jak tu myśleć o tym co poszło nie tak…

 3. Ten który spowodował kolizję chyba kupił tą kartę.

  • Wina Frania, uniewinnić Stefanka.

   • To była tylko niegroźna kolizja, ale gdybym nawet coś poważnego spowodował, to jak to mistrzowie kierownicy powtarzają: „Zdarza się nawet najlepszym”. Więc i rowerzyście z lewymi papierami może się przydarzyć.

    • Stefanek podobno na obserwacji zatrzymany na ponad 7 dni, zapowiadał, że Franio nie da rady się wypłacić z odszkodowaniem.

  • Albo naczytał się na forum, że zasady ruchu, w tym zasady pierwszeństwa przejazdu (szczególnie w odniesieniu do pieszych oraz rowerzystów) nie przyjęły się na wschodzie Europy. I nawet jest w tym dużo racji. Całe prawo drogowe jakoś słabo działa u nas.

   • Najważniejsze i… szczęście w nieszczęściu, że nie byli pijani… 😆 😆 😆

 4. To matka wiozła syna na rowerku, czy syn wiózł matkę?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo