Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch ciężarówek na skrzyżowaniu. Bardzo duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Ogromne korki napotkają kierowcy na rondzie im. Narodowych Sił Zbrojnych w Lublinie. Po zderzeniu pojazdów ciężarowych częściowo zablokowane jest skrzyżowanie.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na ul. Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu z ul. Krochmalną i Nadbystrzycką zderzyły się dwa samochody ciężarowe: mercedes i MAN. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono oba pojazdy jechały w kierunku al. Kraśnickiej. Kierujący MAN-em mężczyzna postanowił na skrzyżowaniu skręcić w lewo. Manewr ten wykonał jednak ze środkowego pasa ruchu. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z mercedesem, który poruszał się lewym pasem jezdni.

Kierujący pojazdami nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Sprawca zdarzenia, obywatel Ukrainy, został ukarany mandatem karnym. Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują bardzo duże utrudnienia w ruchu.

Zderzenie dwóch ciężarówek na skrzyżowaniu. Bardzo duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch ciężarówek na skrzyżowaniu. Bardzo duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch ciężarówek na skrzyżowaniu. Bardzo duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Ha ha ha ha ha pouczają nas że mają martwy punkt a to okazuje się że martwy mózg, drivery k.mać.

 2. zafodofcy…

 3. Blokować skrzyżowanie, bo kibel przerysowało! Rozliczenie kolizji można załatwić na parkingu/w miejscu nieutrudniającym ruchu i bez pomocy policji. Kto jak kto, ale kierowcy zawodowi powinni znać podstawy ruchu drogowego i być w stanie określić winnego.

 4. Mają po 6 i więcej lusterek i martwy punkt, chyba martwy mózg. Mnie w identyczny sposób ukrainiec tirem na podzamczu skasował.

 5. Następni zawodowcy.

 6. Podejrzewam, że na Ukrainie prawko się kupuje a nie zdaje.

 7. posprzątali już?

 8. rondo im. bandytów i morderców

 9. Widzę wszystko fachowcy od bezpieczeństwa zazdy jazdy same konkretne wypowiedzi z tego co widzę żaden z komętujących nigdy nawet nie siedział w ciężarówce.

 10. Jechałem obok tego zdarzenia. Ciezarówki zajmowały jeden pas ul. Jana Pawła za rondem. A „inteligentny” policjant swoim busikiem zablokował dwa pasy ronda w kierunku Jana Pawła i dwa pasy Nadbystrzyckiej – przed rondem. Gdyby stanął na przejściu dla pieszych lub za ciezarówkami to nie było by wiekszych utrudnień. To była niewielka stłuczka a na zablokowanych pasach leżało tylko troche potłuczonych szyb. To tylko „pan policjant” odpowiada za ten korek.

  • Ale gdybyś najechal na to szkło i sobie oponke przeciął to ten inteligentny Policjant by za to odpowiadał

   • Ale własnie najechałem bo cała ulica był nim zasypana. Nie tylko zablokowana część. Nie dało się ominąć szkła.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo