690 680 960

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Lubartów. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu (zdjęcia)

W pobliżu fotoradaru w Ciecierzynie zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu pracują policjanci. Początkowo droga była zablokowana, obecnie przejazd został już udrożniony.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:50 w Ciecierzynie koło Lublina. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Lubartowa. Kierujący renaultem zatrzymywał się przed przejściem dla pieszych, po chwili w tył jego pojazdu wjechał kierowca dostawczego fiata. Siła uderzenia była tak duża, że renault zatrzymał się na pobliskim polu.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Początkowo występowały duże utrudnienia w ruchu, obecnie pojazdy zostały już usunięte z jezdni.

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Lubartów. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Lubartów. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu (zdjęcia)

Zderzenie dwóch aut na trasie Lublin – Lubartów. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu (zdjęcia)

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Jeden z pojazdów zatrzymał się na polu – tak się zwykle dzieje jak w pobliżu brak przydrożnego drzewa, czy chociażby słupa.

 2. Standard ,bo na drogach zawsze nie zabraknie rozpędzonych głabów ,którym wiecznie pilno a ich małe móżdżki nie przewidują tego że na drogach są Pdp ,czy ktoś może gwaltownie hamować bo coś lub ktoś może czasem leżeć na jezdni .Do tego jadą oczywiscie zbyt blisko poprzedzajacego pojazdu ,zero uzywania mózgu podczas jazdy ,takie zombi za kierownicą …aby do przodu

 3. tymi busami to zapier//ja ile moga

 4. szkoda, że na autostradach nie ma przejść dla pieszych i uprzejmych co się zatrzymują żeby kogoś przepuścić

  • Pustak jesteś i tyle. Tam jest ograniczenie i do tego radar, już nie jedna osoba zginęła w tym miejscu. Według świadków jakiś pieszy był na przejściu to co renówką miał go rozjechać? Musiał stanąć i przepuścić pieszego, a że kierowca białego busa zapomniał wziąć ze sobą mózg, to zapakował pełną prędkością w tył stojącej renówki. Powód to zapewne albo nie uwaga kierowcy busa albo też telefonik w ręce zamiast patrzeć na drogę.

   • Popieram tę wypowiedź, bo nie tylko trzeba umieć jeździć, trzeba też myśleć o tym co się robi.

    • Co ma myślenie do tego, że gdy na drodze występuje przeszkoda, to trzeba się zatrzymać?
     Dzieci idące w grupie potrafią się zatrzymać gdy pierwsze rzędy się zatrzymują. Wielbłądy czy kaczki idące gęsiego zatrzymują się, gdy zwierze poprzedzające się zatrzymuje.
     To nie jest myślenie – to są nawyki bez udziału złożonych części mózgu potrzebnych do myślenia. Gdy biegniesz to nie zastanawiasz się jak przebierać nogami, jak oddychać czy jak mrugać oczami.

   • A co, gdy na autostradzie zdarzy się wypadek i jezdnia będzie zablokowana, albo zwyczajny korek? Co wtedy robisz? Też taranujesz?

  • na czerwonym też się nie zatrzymujesz, żeby przepuścić tych co mają zielone?
   a jak z pociągami? też ich nie puszczasz, żeby ktoś w ciebie nie wjechał?

  • Skoro z Ciebie taki przeciwnik PdP, czy ustępowania pieszym na PdP to w jaki sposób Ty przechodzisz przez jezdnie? Jeżeli jesteś obrażony na PdP to nie powinieneś z nich korzystać. Albo przechodzić na przekór na czerwonym lub w miejscu niedozwolonym.

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas