Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut na al. Solidarności. Jedna osoba ranna

W poniedziałek po południu na al. Solidarności w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Tworzą się spore korki.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 12:40 na skrzyżowaniu al. Solidarności i Sikorskiego w Lublinie. Zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i volkswagen. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem jechał od strony zamku i skręcał w al. Sikorskiego, nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony al. Warszawskiej fiatowi. W wyniku zderzenia pasażer fiata został ranny i przewieziony do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze policji, obaj kierujący byli trzeźwi.

W miejscu wypadku tworzą się spore korki. Długi sznur aut stoi zarówno na al. Sikorskiego w dół, jak i po obu stronach al. Solidarności. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.30.

Zderzenie dwóch aut na al. Solidarności. Jedna osoba ranna

2014-04-14 13:51:29
(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. vw safrane ? nowe marki na rynku ? nie oczekuję od redakcji znajomości marek samochodów, ale lepiej napisać osobowy vw lub znaleźć konkretny model i napisać dobrze.

  2. mgr. Ćwierćcipkiewicz

    „piotyrek” – czepisz się bzdetów
    Najważniejsze, że nasze bohaterskie służby ratunkowe (i inne), mają uzasadnienie swego istnienia i nie nudzą się w swoich bazach.

    • Dla wielu lepiej by było gdyby się nudzili bo niestety większość wyjazdów służb ratunkowych wiąże się z czyimś nieszczęściem.

Z kraju