Zderzenie citroena z peugeotem na rondzie przy Makro. Nikt nie ucierpiał

Po raz kolejny, na słynącym z licznych zdarzeń drogowych rondzie przy Makro, zderzyły się dwa pojazdy. Tak jak zawsze, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 11:30 na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i citroen. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca citroenem kobieta jechała al. Witosa od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu opuszczającemu rondo peugeotowi. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

2018-05-07_13.09.52

2018-05-07 14:03:31
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Wszyscy, ktorzy tam doprowadzają do kolizji/wypadków powinni mieć z urzędu cofane uprawnienia! Skoro tak podstawowych znaków nie potrafili przyswoić to nie ma dla nich miejsca na drodze ! No ii mpk się ucieszy 😉

 2. francuskich aut nie szkoda, powinny trafić na złom

  • a co ty masz taki uraz do francuskich aut? zrobiło ci jakieś krzywdę?

   • Pewnie kupił jakąś Renatę czy Cytrynę w gnoju z 0,5 mln km skręconą na 100 kkm potem stuka, puka, boom i francuski pojazd d*pa. Ja ci mówię Marian ty nie kupuj Francuzów auto prawie nowe 10 letnie i ciągle u mechanika xD

   • zostałem tak wychowany żeby unikać aut tej produkcji i widziałem po przykladach znajomych jak to się sypie, nikt nie będzie po tym płakać

 3. co ty masz taki uraz do francuskich aut? – są bardzo wygodne, a usterki – jak dbasz tak masz (francuzami jeżdżę już 10 lat i nie narzekam) i to dotyczy każdego samochodu – „ałdi” i „bemew” ;-))) też …

 4. Jedno to wymuszenie pierwszeństwa, a drugie to jakby ludzie nie zapier…… po rondzie to by wypadków tam nie było. Lekko pod górkę prawie z każdej strony i jest problem, gdy rondem zapiep… a ten co wjeżdza da za mało gazu i nie zdąży. Wtedy jest bum.

 5. A może Żuczek w końcu zrobi tam światła.Bo tam gdzie trzeba to ich nie ma.Bo nie ma pieniędzy a na przedłużeniu Kryształowej migają od 1-roku bez użyteczne.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online