Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciągnika rolniczego z ciężarówką. Trwa akcja ratunkowa, droga jest zablokowana (zdjęcia)

Po wypadku całkowicie wstrzymany został ruch na drodze krajowej nr 63 w Gołąbkach. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 11 w miejscowości Gołąbki w powiecie łukowskim. Na drodze krajowej nr 63, na odcinku między Łukowem a Radzyniem Podlaskim, zderzyły się dwa pojazdy: samochód ciężarowy i ciągnik rolniczy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie trwają działania ratunkowe. Jak nam przekazano, dwie osoby zostały poszkodowane i właśnie udzielana jest im pomoc.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

 

5 komentarzy

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. nie rozumiem dlaczego,przecież zarówno ciągnik jak i ciężarówka stoją po za jezdnią, a nadmiaru straży tym razem nie stwierdzam.

  2. Smutek symulowany

    Na zdjęciach widać, że wystarczyłoby chcieć ciągnik ściągnąć o metr z jezdni a strażakom kazać zaparkować na poboczu i droga byłaby przejezdna

  3. Pewnie ciągnik skręcał w lewo a ciężarówką wyprzedzał, tylko ciekawe czy w ciągniku miał włączony kierunkowskaz i cz upewnił się że może wykonać manewr, pewnie on tam Mieszka i zawsze tam skręca..Oby nic poważnego nikomu się nie stało.

  4. Ale urwał ale to było dobre

Dodaj komentarz

Z kraju