690 680 960

Zderzenie BMW z dwoma volkswagenami. Droga jest zablokowana (zdjęcia)

Trzy samochody brały udział w zdarzeniu, jakie miało miejsce na trasie Lublin – Bełżyce. Kierowca BMW wjechał w poruszające się przed nim auta. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17:40 w Radawcu Dużym w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce zderzyły się trzy samochody osobowe: BMW i dwa volkswageny. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc, Radawca i Kozubszczyzny, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW młody mężczyzna jechał w kierunku Lublina. Z impetem wjechał w tył poruszajacego się przed nim Volkswagena Caddy, a następnie jego pojazd uderzył jeszcze w Volkswagena Golfa.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu cały czas pracują policjanci i strażacy. Funkcjonariusze ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Niebawem ruch ma zostać wznowiony.

(fot. lublin112)

41 komentarzy

  1. A maial rurki? I tęczowa koszulkę? Czy to ten z Belzyc taki ulizany 😉 trojki potanialy jak i piątki to kupujo i dożynają😊 a jal sie zepsuke to stoi bo czesci groooogie 😊

  2. Zmieniał pampersa to jak miał wyhamować. No jak ?

  3. Dać mu hulajnogę nim kogoś zabije.

  4. *** nie dostosował odległości do prędkości.5 tyś poszło

  5. Fajne BMW, ale nie opłaca się naprawiać bo przecież za parę tygodni będzie kolejny dzwon.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas