690 680 960

Zderzenie audi ze skodą. Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala (zdjęcia)

Późnym wieczorem, na wysokości sklepu Stokrotka w Dąbrowicy, zderzyły się dwa samochody osobowe. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 21:50 w miejscowości Dąbrowica koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 830 Lublin – Nałęczów zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i skoda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Lublina. W pewnym momencie kierujący audi mężczyzna z impetem wjechał w tył znajdującej się przed nim skody.

W wyniku zderzenia pojazdów podróżujące skodą kobieta oraz małe dziecko zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Może Kałdi na podwójnym gazie.. Jak to Tdi to nie trafiłem

 2. Zobaczyła sklep i po hamulcach….

 3. ludzie jak sie jedzie trza myslec …glowa

 4. a moze ktos jechal na swiatlach dziennych jak to czesto widac na ulicach

 5. Dziwne zachowanie kierującego aŁdi. Gdy ktoś zwalnia przed PdP/skrzyżowaniem/przejazdem kolejowym to taki pojazd czym prędzej się wyprzedza, omija.

 6. Kierująca Skodą

  Nie hamowałam, jechaliśmy powoli za ciągnikiem rolniczym.

 7. No i co panowie po wyjaśnieniach pani ze Skody no ale ten z Audi przyzwyczajony że w tym miejscu na 50 jedzie się stówę a droga hamowania dwukrotnie dłuższa.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas