Zderzenie alfy romeo, opla i audi przed skrzyżowaniem. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Trzy samochody osobowe brały udział w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce rano w rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z ul. Krańcową. Było to klasyczne najechanie na tył.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 9 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Krańcową zderzyły się trzy samochody osobowe: alfa romeo, opel i audi. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, wszystkie pojazdy poruszały się w kierunku centrum. Przed skrzyżowaniem kierowca alfy romeo wjechał w tył opla, ten zaś uderzył w audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z opla przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. 5 metrów za znakiem „B36 – zakaz zatrzymywania się” zaparkowany samochód. W dodatku częściowo na chodniku, co w przypadku samochodów o masie ponad 2,5t jest zabronione zawsze.

  „Art. 47. 1. Dopuszcza się zatrzymanie lub postój na chodniku kołami jednego boku lub przedniej osi pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t, pod warunkiem że:
  1) na danym odcinku jezdni nie obowiązuje zakaz zatrzymania lub postoju;
  2) szerokość chodnika pozostawionego dla pieszych jest taka, że nie utrudni im ruchu i jest nie mniejsza niż 1,5 m;
  3) pojazd umieszczony przednią osią na chodniku nie tamuje ruchu pojazdów na jezdni.
  2. Dopuszcza się, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 pkt 2, zatrzymanie lub postój na chodniku przy krawędzi jezdni całego samochodu osobowego, motocykla, motoroweru, roweru lub wózka rowerowego. Inny pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t może być w całości umieszczony na chodniku tylko w miejscu wy-znaczonym odpowiednimi znakami drogowymi.”

  • i co wspólnego pajacu ma z kolizją czy wypadkiem?? czy po prostu chciałeś sobie zasady parkowania przypomnieć i nie wiedzialeś gdzie wrzucić??

 2. Za bawienie się telefonem podczas jazdy powinna być kara jak za naruszenie kwarantanny.Wtedy OC byłoby o połowę tańsze.O połowę.

 3. i co standardowo alfa pojechała lawetą??

  • Nie, kierowca obciął scyzorykiem poduszki powietrzne i jeździł tak przez 10 lat niczego nie ruszając tak jak ty swoim golfem.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności