690 680 960

Zawiózł kolegę z podejrzeniem zawału do szpitala. Odesłali go do innej placówki, mężczyzna nie przeżył

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który z zawałem serca został odesłany ze szpitala w Opolu Lubelskim. Pacjentowi poradzono, aby udał się do lekarza rodzinnego lub innej placówki.

76 komentarzy

 1. Lekarzu , człowiek to nie samochód i nie przezuca się nim od warsztatu do warsztatu . Ale jak widać , co niektórym konowałom profesje się w głowach popier…..ły .

 2. Tak a dzwonisz na pogotowie to każą zawieźć samemu chorego do szpitala.
  Jak powiedziałam, że nie moge bo chory nie jest w stanie chodzić to przyjechało pogotowie po godzinie bo może covid to i pogotowie covidowe. Covida nie było.

 3. Za rządów PiS co się dzieje w tym kraju? Jakis, byle lekarz może ci odmówić i gdzieś skierować i co ?
  Teraz robią zamach na niezależna telewizję TVN należąca do koncernu Discovery. I co nam zostanie pisowska szczujnia TVP ? Przecież tego nikt normalny nie ogląda.

  • TVP jest strasznie niewygodne bo mówią prawdę.

   • Nikt kto samodzielnie myśli nie ogląda tefauenu.

    • TVN jest pro Zachodnia stacja. Jest w rękach Amerykanow czego niemoza powiedzieć o szczujni TVP. Która ewidentnie niejest niezależna. Jest w pełni pro PiS. Teraz pis forsuje ustawę Lex TVN ,chcą zniszczyć zabrać jej koncesję. Wtedy Polska zostanie bez wolnych niezależnych mediów. Stajemy się jeśli już nie jesteśmy druga Białorusią.

     • TVN-u przede wszystkim fizycznie nie ma. Jest jakaś spółka krzak zarejestrowana na słupa w Amsterdamie w której nikt nie pracuje. Czyli to gwarancja niezależności.Mondryś ty jak but dziurawy.

      • Nieklam nie opowiadaj bzdur! TVN należy do Amerykańskiego koncernu Discovery. To jest największy światowy koncern. [***]

    • ty w ogóle nie potrafisz myśleć…co mówić o samodzielnym…

   • Czyja i która to niby ma być „prawda”, bo ja znam trzy. Prawda, też prawda i gów…o prawda. W tym rankingu tvp widzę na najniższej pozycji.

   • Prawdę? Oczywiście ale tylko taka która się podoba i jest wygodna dla kulawego karła.

 4. Na ta patologie tylko jedna rada. Sprywatyzować tego trupa jakim jest służba zdrowia. Tylko co z lekarzami? Ile jest u nas takich czarnych owiec?? Ludzi którzy nigdy nie powinni wykonywać tego zawodu.

 5. A jakby wezwał karetkę to by wcale nie przyjechała bo Covid !

 6. Bandyci w białych fartuchach.

 7. Wniosek jest jeden szpital do zamknięcia a lekarze przed oblicze wymiaru sprawiedliwości! Po co szpital który nie jest w stanie pomóc. Rozumiem że ten szpital leczy tylko opryszczkę i odciski na nogach a może specjalizuje się w cyklicznym wypisywaniu recept? Druga bardzo ważna rzecz…skoro pacjent trafił do nich z zawałem i jeśli nie mieli sprzętu to dlaczego nie został natychmiast zawieziony karetka do Poniatowej? Poradzono udanie się do lekarza rodzinnego???…tym bardziej lekarz rodzinny nie ma sprzętu! Szkoda było na paliwo? Mam nadzieję że prokurator szybko postawi odpowiednie zarzuty a ludzie odpowiedzialni za to pozegnaja się na zawsze z zawodem. Olewczosc na wszystko zaczyna być zbyt częstą w tej branży, nie twierdzę że wszyscy bo jest spora grupa personelu która która zasługuje na pochwałę i podwyżkę ale najbardziej o pieniądze wolaja lenie które nawet na dotychczasową stawkę nie zasługują.

 8. Nieklam nie opowiadaj bzdur! TVN należy do Amerykańskiego koncernu Discovery.
  Tak,dla was radio Maryja i tvp jest wiarygodne bo Rydzyka i karła.

 9. A czemu Szpital w Opolu nie wezwał karetki!!!

 10. Patrząc na porę dnia medyk pewnie umyły już ręce i schodził z dyżuru więc po co będzie się brudził. Powinni go wywalić z roboty

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej