Zauważył auto, które wypadło z drogi i dachowało. Kierowca uciekł

Policjanci ustalają kto kierował oplem, który wypadł z drogi i dachował koło Garbowa. W aucie nikogo nie było.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 21:50. Kierowca przejeżdżający lokalną drogą przez miejscowość Wola Przybysławska dostrzegł, jak samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie zaczął koziołkować na pobliskim polu. Natychmiast powiadomił służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W międzyczasie okazało się, że w pojeździe nikogo nie ma. Przybyli na miejsce strażacy przeszukali całą okolicę, aby mieć pewność, że nikt nie potrzebuje pomocy medycznej.

Jak wyjaśniał nam Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, trwa postępowanie w tej sprawie. Policjanci ustalają kto kierował autem oraz dlaczego oddalił się z miejsca zdarzenia.

received_927518184091003

2017-08-17_12.55.35

received_927518184091003

2017-08-17 12:49:12
(fot. nadesłae – Marcin, Adrian- DZIĘKUJEMY!)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Jak dzielni policjanci sie odrobinę przyłożą do tematu, to nie powinno być większych problemów z ustaleniem kto tak pięknie, acz niezbyt skutecznie uprawia gimnastykę artystyczną przy pomocy przyrządu przypominającego auto.

 2. Dlaczego od razu „uciekł”, może był w szoku i podszedł przed siebie, lepiej niech go szybko znajdą i upewnią się że rzeczywiście nic mu nie jest.

 3. Trupnik (krupnik to coś innego)

  Przyznam, ze mam mieszane uczucia, z jednej strony to dobrze, ze pofikał sobie koziołeczków, a z drugiej strony, żle, że się nie ustabilizował na miejscu – grozi nam powtórka z rozrywki.

 4. Aby nie spanikował i się rozejdzie po kościach a nauczka będzie na całe życie. Jeśli nie uszkodził żadnych barier czy innej infrastruktury drogowej to pozostaje tylko dogadać się z właścicielem pola w sprawie ewentualnych szkód. Nawet jeśli jeden znak skosił czy kawałek bariery energochłonnej to lepiej to pokryć z własnej kieszeni (OC nie działa bo uciekł z miejsca zdarzenia) niż przyznać się do kierowania po wódzie bo za to z automatu jest wysoka grzywna bodajże 10 tys. zł, zabiorą lejce + jesteś w rejestrze skazanych. Chłopie tylko nie pęknij, byłeś w szoku i tyle a policjanty wiadomo będą straszyć jak to policjanty. I na przyszłość NIGDY więcej tego nie rób, masz nauczke na całe życie. Wykorzystaj tę szansę, nie każdemu to uchodzi na sucho.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku