Zatrzymał się przed przejściem, zderzyły się trzy auta

W poniedziałek po południu na al. Andersa doszło do zderzenia trzech pojazdów. Częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku ul. Mełgiewskiej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14:30 na al. Andersa, na wysokości ul. Kleeberga. Przed przejściem dla pieszych zderzyły się trzy pojazdy osobowe – mazda, opel i honda.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. W zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Jak nam tłumaczył jeden z kierowców, przed przejściem nagle zahamował pojazd osobowy, a następnie ruszył. Kierujący hondą zatrzymał się za nim i w tym momencie w jego tył uderzył opel, zaś w tył opla mazda.

W rejonie kolizji częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku ul. Mełgiewskiej. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2018-01-15_14.49.49

2018-01-15_14.49.04

IMG_20180115_143730

2018-01-15 14:53:13
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

17 komentarzy

 1. A po co sie zatrzymal? Wyludzenie odszkodowania?

 2. Kolejny raz Mazda

 3. Jeden uprzejmy powolniak a trzech z dynamitem w nodze wyeliminował na jakiś czas z ruchu. Brawo on.

 4. Nagle się zatrzymał i ruszył …mogło być i tak ,ale jak nikt nie miał rejestratora to nikt mu tego nie udowodni ..takze winni będą ci z tyłu bo „nie zachowali ostrożnosci „

 5. Jeśli nikogo nie było na przejściu to tak kończy się źle zrozumiana uprzejmości.
  Rozdział 3
  Ruch pojazdów
  Oddział 3

  Prędkość i hamowanie

  Art. 19. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu.

  2. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

  1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;

  2) hamować w sposób niepowodujący zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia;

  3) utrzymywać odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu.

  3. Poza obszarem zabudowanym, na jezdniach dwukierunkowych o dwóch pasach ruchu, kierujący pojazdem objętym indywidualnym ograniczeniem prędkości albo pojazdem lub zespołem pojazdów o długości przekraczającej 7 m jest obowiązany utrzymywać taki odstęp od pojazdu silnikowego znajdującego się przed nim, aby inne wyprzedzające pojazdy mogły bezpiecznie wjechać w lukę utrzymywaną między tymi pojazdami. Przepisu tego nie stosuje się, jeżeli kierujący pojazdem przystępuje do wyprzedzania lub gdy wyprzedzanie jest zabronione.

  4. Poza obszarem zabudowanym w tunelach o długości przekraczającej 500 m, kierujący pojazdem jest obowiązany utrzymywać odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż:

  1) 50 m – jeżeli kieruje pojazdem o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t lub autobusem;

  2) 80 m – jeżeli kieruje zespołem pojazdów lub pojazdem niewymienionym w pkt 1.

  5. Organ zarządzający ruchem na drogach może zmniejszyć lub zwiększyć za pomocą znaków drogowych dopuszczalny odstęp, o którym mowa w ust. 4, w zależności od obowiązującej w tunelu dopuszczalnej prędkości.

  • Cdn… I po co to kopiuj i wklej i kto to czyta nie prościej prostym językoem napisać?????Ale ty nie masz żadnego doświadczenia jako kierowca tylko teorię i się tym podpierasz. Robisz plagiat.

   • i do tego nie rozumie co to jest przepis nadrzędny… wyrywa z kontekstu i uważa że się za geniusza, który pierwszy odkrył amerykę…

   • Prostym językiem :
    Po kiego ch….. hamujesz i zapraszasz pieszego na przejście, chcesz żeby Ci ktoś w d…… Prz……..ł.
    Prosty język dla prostaków.

   • Jeżeli te proste przepisy są dla ciebie skomplikowane to nadajesz się tylko do chodzenia pop polnych drogach z dala od cywilizacji.

 6. honorowy dawca moczu na pks-ie

  zachował sie jak ten dziad bimmer

 7. Czym się nagle zajmował pojazd osobowy, przed przejściem dla pieszych?

 8. pewnie chcial swieta krowe przepuscic , tacy przepuszczacze to najczesciej strzelaja z ucha na lewo i prawo i tez sa spoleczniakami , ja jak teraz jest zimno to nie lubie swietych krow przepuszczac bo silnik chce jak najszybciej zagrzac bo jak na zimnym jade swoja e60 535d z 350 koniami pod maska po chipie to mi pali jak smok. Swiete krowy nawet sie nie patrza czy cos jedzie tylko wchodza na droge i sie w ziemie patrza jakby mieli raka hehehehehhe zasada jest jedna jak samochod zimny to trzeba miec troche dynamitu w nodze zeby zagrzac silnik a jak swieta krowa wejdzie na droge to sie ja po zewnetrznej wymija hehehhehe smieje sie z was przepuszczacze i spoleczniaki , korkujecie miasto i spowalniacie innych co sie spiesza gdzies , na takich lubie trabic az widze przez tylna ich szybe ze nerwowo sie zaczynaja ruszac hehehehehe fajna zabawa to jest hehehehehhe smieje sie z was biedaki

 9. Kolejna przestroga dla „pogromców pieszych”… Dojeżdżając do PDP z nogą na gazie wciśniętym w podłogę i okrzykiem na ustach „CMENTARZE SĄ PEŁNE TYCH, CO MIELI PIERWSZEŃSTWO!!!”, muszą wziąć pod uwagę, że pomiędzy nimi a pieszym na przejściu, którego chcą zabić… oj, przepraszam – NAUCZYĆ ROZSĄDKU, może być jeszcze inny samochód i wtedy to bycie panami życia i śmierci może im nie wyjść.

  A co do wyroków pisanych w komentarzach na lublin112, skazujących kierowców, którzy zatrzymują się przed PDP na srogie kary, to, niestety dla potencjalnych zabójców pieszych, nie są one przez sądy brane pod uwagę ;)))

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach