Zaręczyny na Juwenaliach. Wyciągnął pierścionek i poprosił ją o rękę, ona powiedziała TAK (zdjęcia)
14:40 11-05-2025 | Autor: redakcja

fot. lublin112.pl
Podczas drugiego dnia Juwenaliów na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej bawiły się prawdziwe tłumy. Organizatorzy podczas doboru artystów naprawdę się postarali co sprawiło, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.
Imprezowe szaleństwo występowało zarówno pod sceną, jak też na samym końcu placu. W trakcie koncertu Janka Rapowanie w tłumie miały miejsce zaręczyny. Jeden z młodych mężczyzn wyciągnął pierścionek i poprosił swoją wybrankę o rękę.
Niezwykle zaskoczona kobieta od razu powiedziała tak, zaś zebrany tłum odśpiewał gromkie sto lat.
Galeria zdjęć





Usmarowany zielskiem chłopaczek, który ma okulary przeciwsłoneczne w nocy. 🫡
W Australii jest 49 milionów kangurów, a w Urugwaju 3,5 miliona ludzi. Jeśli kangury zaatakowałyby Urugwaj, każdy obywatel tego kraju musiałby walczyć z 14 kangurami.
Komentarz ukryty, pokaż
Chooooj ci do tego pajacu.
(„ci” celowo z małej litery”
A ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś czy ogólnie masz problemy emocjonalno-językowe?
Również celowo „ty”. Może warto głowę przewietrzyć zanim się coś napisze.
Dobra zasada pisz co myślisz, myśl co piszesz…
A może to był mefedron? 🙃 Laseczka też dobrze usmarowana. A jak masz coś do powodzenia to chętnie cie strzelę liściem, pomimo, że do jesieni mamy jeszcze trochę czasu. Gimbusie od pierścionka. Miałeś nerkę na boku? 😂
maniek ale żeś mu dowalił tym „ci” z małej litery 🤣
Posłuchaj doświadczonego człowieka i dam Ci jedna radę, : nie żeń się.
Nie posłucha.
Jak my wszyscy nie posłuchaliśmy.
I jak my wszyscy, będzie żałował…
Mam nadzieję, że się nie możesz rozmnożyć. Szczekaczu z komentarzy.
Niech się żeni, dlaczego ma mieć lepiej?
Niektórzy zrobią wszystko żeby ich pokazali w internecie/ telewizji. Zaręczyny na takiej imprezie to żałosna akcja, szukanie atencji i łapanie plusów.
Sądząc po zdjęciu nazywanie go mężczyzną, to lekkie nadużycie….. Szybki ślub, szybki rozwód, jak to u młodych.
Wiocha…pl😅
Oj dzieci…
A rozwód będzie cichy cz jeszcze bardziej głośny?
Ciekawe, czy jak za dwa lata (w optymistycznym wariancie) będą się rozwodzić, to też tak hucznie i widowiskowo oznajmią to światu.
Czy ci, którzy byli świadkami ich zaręczyn, będą mogli przyjść na rozprawę rozwodową i sobie popatrzeć?
Hm, mam nadzieję że dziewczyna zadowolona, ale uwaga do facetow- nie róbcie tak… Nie znam ani jednej dziewczyny, która ucieszyłaby się z zaręczyn na masowej imprezie czy w innym tłumie ludzi. No po prostu nie. Nie. I jeszcze raz nie.
Ojejku jakie wydarzenie. A ja właśnie puściłem takiego bąka, że pierścionek by im zardzewiał. Taki pic dla publiki. Troszkę skromności i nie afiszowania się bo za kilkanaście miesięcy po równie hucznym rozwodzie mogą was wyśmiewać w internecie.Jednak życzę Im jaknajlepiej.