Zamykają pół basenu w Aqua Lublin. Wstęp połowę tańszy

Od jutra nieczynna będzie część basenu olimpijskiego na terenie kompleksu Aqua Lublin. Będą naprawiać sprawiające problemy ruchome dno basenu.

W czwartek na ternie kompleksu Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich nastąpi wyłączenie z użytkowania połowy basenu olimpijskiego. Przyczyną jest sprawiające problem ruchome dno obiektu. – W wyniku ostatniego przeglądu technicznego ruchomego dna 50-metrowego basenu w Aqua Lublin i zaleceń producenta powyższego dna, które wynikają z tego przeglądu, z przyczyn niezależnych od MOSiR „Bystrzyca” jesteśmy zmuszeni do czasowego wyłączenia z użytkowania połowy 50-metrowego basenu – poinformował dzisiaj Miłosz Bednarczyk z lubelskiego MOSiR-u.

Ruchome dno będzie poddane koniecznym pracom konserwacyjnym. W tym czasie druga połowa 50-metrowego basenu ma być normalnie dostępna dla klientów. Jak zadeklarował wykonawca prac, mają one potrwać do końca miesiąca.

Przypominamy, że rozpoczyna się również przerwa techniczna na terenie części rekreacyjnej aquaparku. W tym przypadku prowadzony będzie okresowy przegląd wszystkich urządzeń jak również ich oczyszczanie. Ze względu iż niedostępne są wszystkie atrakcje na terenie Aqua Lublin, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obniżył o połowę bilety wstępu do obiektu.

(fot. MOSiR)
2016-09-21 20:23:55

Zobacz również

5 komentarzy

 1. HAHAHA nasza najlepsza „inwestycja” już po roku się psuje brawo 🙂 za 15 lat to będzie ruina ale dług zostanie do spłacenia! Ale kto co się nachapał to jego. W Wawie nakradli miliardy na kamienicach i co ??? I Q..NIC !!!! A Ciebie wsadzą za gram zioła czy kradzież batona. Kiedyś lubiłem cyrk ale odkąd zagościł na stałe w całej Polsce to już mi się nie podoba (bardzo delikatnie mówiąc) !!!

  • taka inwestycja, że nie wiadomo nawet jakie z niej korzyści finansowe na czysto osiągnięto, więc to ejdynie czysta POwska propaganda póki co…

 2. No tani przetarg to i naprawa (będzie kosztowna jak zawsze) bez końca

  • POwska metoda przetargowa zupełnie jak podczas afery informatycznej, czyli regularne dojenie za serwis…

 3. „W tym czasie druga połowa 50-metrowego basenu ma być normalnie dostępna dla klientów” – czyli że połowa torów o długości 50-ciu metrów będzie czynna, czy też wszystkie tory ale o długości 25 metrów będą czynne?
  Bo dla tych co tam chodzą to jest wiadome, iż ruchome dno jest w połowie 50-ciu metrowego basenu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL