Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zamówiły na lotnisko przewóz osób z aplikacji. Przyjechał kompletnie pijany kierowca (foto)

Chciały się dostać z lotniska do domu. Widząc w jakim stanie jest kierowca „taxi”, od razu zaalarmowały policję. Mężczyzna był kompletnie pijany.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek na terenie Portu Lotniczego Lublin. Pasażerki chcąc dostać się do domu, skorzystały z jednej z popularnych aplikacji, za pomocą której zamawia się przewóz osób. Po kilku minutach na miejsce podjechał peugeot.

Kobiety widząc kierowcę od razu zorientowały się, iż mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Od razu powiadomiły o wszystkim znajdującego się na lotnisku funkcjonariusza policji. Po chwili mężczyzna został zatrzymany.

Jak wyjaśnia nam st. asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku, kierowca peugeota miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. 40-letniemu mieszkańcowi Świdnika zostało zatrzymane prawo jazdy, niebawem odpowie on przed sądem. Jego pojazd trafił zaś na policyjny parking.

piotr

17 komentarzy

 1. Kierujący wcześniej rikszą woził ludzi. Ale, jeżeli policja 100x częściej trzepie meneli na rowerach niż meneli w samochodach, to kierujący postąpił racjonalnie i zmienił rower na samochód.

  • boltissimo! UBERISSIMO! free now ! Kto by tam trzeźwy prowadził te wypożyczone taczki ?? Heheheh

   • „Wiolka” jeszcze nie zauważyłaś i*****o, że z tych aplikacji korzystają już praktycznie wszystkie firmy czy też jak niektórzy mówią korporacje?

 2. Czyżby to kolega Ziobry niejaki 'sędzia’ Święczkowski?

 3. Państwo miota się miedzy nadmiernym uregulowaniiem taksówek do kompletnego braku regulacji jak teraz. Poseł Bienkowska jest związana z aferą korupcyjna w UE z obecnymi regulacjami przewozów.

 4. Dzień jak codzień. Głupie drogie przewozy. Ludzie ogarnięcie się ! PS. Uważajcie na kraśnickiej na wylocie z Lublina bolt rozbity, korek aż za mc Donalda był 20 minut temu

 5. Trzeba było zamówić jakiegoś Zimbabwańczyka. Możliwe, że byłby nieco trzeźwiejszy?

 6. To od kiedy zabierają samochody menelom? Czy to kolejne kłamliwe obiecanki pisiorów?

 7. Jeśli owe panie na czuja twierdzą, że przyjechał kompletnie pijany kierowca, to może
  niech zgłoszą do policji prośbę zatrudnienia za alkomaty.
  Przypominam, że dla Polaków, kompletność pijaństwa waha się w granicach 5 promili,
  a z 3 promilami spokojnie prowadzą pojazdy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo