Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

W szkole u 10-latki zauważono siniaki. Ojciec pobił ją rurką

41-latek z powiatu lubelskiego trafił na dwa miesiące do tymczasowego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i córką. Nietrzeźwy wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał najbliższych. Kilka dni temu uderzył córkę plastikową rurką.

Policjanci z komisariatu w Niemcach otrzymali zgłoszenie o przemocy w jednym z domów na terenie gminy. Z informacji jakie mundurowi otrzymali wynikało, iż u 10-latki w szkole, na ciebie zauważone zostały siniaki. Sprawą od razu zainteresowali się mundurowi. Funkcjonariusze przesłuchali domowników oraz inne osoby, które mogły mieć wiedzę w tej sprawie.

– Podczas prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej żony i córki. Pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których był agresywny. Zebrane materiały pozwoliły na przedstawienie zarzut znęcania się nad rodziną. Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Nie bądź obojętny, reaguj!

Jeśli jesteś świadkiem przemocy w rodzinie – reaguj. Nasza interwencja może uratować czyjeś zdrowie lub życie! Policjanci mają prawo wydania wobec osoby stosującej przemoc w rodzinie nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia.

10 komentarzy

  1. Może mamie się znudził

  2. Dwa miesiące tymczasowego aresztu. Czyli przez 2 miesiące jego aŁdica będzie utrudniała dojście/przejście lub przejazd drogą pożarową.

  3. Bydlak nie ojciec.

  4. Pod celą dostanie rurką i rurkę.

  5. Dobrze że zareagowały,w czasach gdy ja byłam w podstawówce miały to w czterech literach.

  6. Teraz ciebie będą rurka tłuc po bawolim oku
    Będziesz miał chłopie takie AA – ULLL że jak spojrzysz na alkohol to cię będzie piekło aż po same migdały.

  7. skoro widzi się skarbonkę w dziecku nic dziwnego że chiałrozbić

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport