Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zamówiła przejazd „taksówką” na aplikację. Kierowca odpowie za doprowadzenia kobiety do innej czynności seksualnej

Kierowca świadczący usługi przewozu osób na aplikację usłyszał poważne zarzuty. Mężczyzna zaatakował w pojeździe pasażerkę, przytrzymał ją i zaczął całować. Decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie Lublina. Z zawiadomienia 24-letniej mieszkanki miasta wynika, iż wracając z imprezy, zamówiła nocny przejazd taksówką na aplikację.

Jak przekazała kobieta, kierowca przez całą drogę zagadywał ją. Po dojechaniu do miejsca docelowego mężczyzna przesiadł się na tylne siedzenie i przytrzymując pokrzywdzoną, zaczął ją całować. Na szczęście kobiecie udało się wyrwać i uciec z pojazdu.

Mundurowi informację o zdarzeniu otrzymali w niedzielę. Funkcjonariusze szybko przeanalizowali zebrane materiały i ustalili dane 35-latka.

Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj trafił do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, gdzie usłyszał zarzuty doprowadzenia 24-latki do innej czynności seksualnej i został przesłuchany. Decyzją sądu trafił pod dozór Policji, połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej.

Grozi mu do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

50 komentarzy

  1. Że też ludzie jeszcze korzystają z tych Boltów.

    • To nie ludzie. To nie świnie. Świat jest podły, patrz po minie. Oczy patrzą tylko w smartfon, mózg to przeszłość – w mózgu sajgon. Tak wygląda korelacja kierowca pseudo taxi – THE BILL pasażer 😀

  2. A może to te chopoki ze wsi u których w Audicach dudni disko z pola,naogladali się Redtuba i obok naklejki jak to są szybcy i zyebani mają naklejkę FakeTaxi?

  3. Skoro zdążył przesiąść się do tyłu,to ile czasu zmarnowała niby poszkodowana na brak ucieczki. Powinna od razu uciec….. Te stwierdzenia są żałosne. A jak podczas jazdy pasażerka próbuje zrobić masaż karku…. to co robić. Zwrócić uwagę-ponieważ to działa w obydwie strony…

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo