690 680 960

Zamość: Pijana kobieta pogryzła interweniującego policjanta

We wtorek podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy Zamość doszło do naruszenia nietykalności funkcjonariusza policji. Pijana kobieta opiekująca się dzieckiem była na tyle agresywna, że pogryzła interweniującego policjanta.

Do zdarzenia doszło we wtorek w jednym z mieszkań na terenie gminy Zamość. Policjanci otrzymali informację, że 29-letnia kobieta opiekująca się 2-letnim dzieckiem może być nietrzeźwa.

– Podczas interwencji kobieta zachowywała się agresywnie. Nie reagowała na polecenia funkcjonariusza. Z uwagi na jej zachowanie i stwierdzony stan nietrzeźwości, 29-latka w organizmie miała ponad dwa promile alkoholu. Dzielnicowy podjął decyzję o przewiezieniu kobiety do izby wytrzeźwień – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Podczas zatrzymania kobieta była jednak bardzo agresywna i w pewnym momencie pogryzła interweniującego funkcjonariusza. Zadecydowano więc o przewiezieniu jej do policyjnego aresztu. Teraz 29-latka za swoje postępowanie będzie tłumaczyć się przed sądem. Odpowie m.in za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

2015-11-04 12:03:11
(fot. ilustr. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Typowa wschodnia patologia. Jeśli PiS dotrzyma obietnicy i będzie płacić po 500 złotych na dziecko to patologusy będą się rozmnażać z prędkością światła,będzie to dla nich forma dorobku do zasiłków zapomóg. Czemu opieka społeczna nie wyda im kart płatniczych którymi mogli by płacić w sklepach za zakupy pierwszej potrzeby bez alkoholu i papierosów. Jestem zatwardziala zwolenniczką dawania patologusom gotówki do ręki.

  2. i dobrze zrobiła, policjant powinien wiedzieć, że matka jest tylko jedna:)

  3. Ciekawe jakby się nazywała Zbrojewska czy by ją wywlekli na izdebke?

  4. Pierdziele pewnie wściekła była, ciekawe czy pcheł nie miała 😀

  5. 2-letnie dziecko?

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas