Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zamkną część al. Piłsudskiego, w drugiej części ruch jednym pasem

Spore utrudnienia od dzisiaj czekają lubelskich kierowców na al. Piłsudskiego. Przez cały weekend będą objazdy.

Już od dzisiaj, od godzin popołudniowych, na al. Piłsudskiego w Lublinie zostanie zmieniona organizacja ruchu. Kierowców przez cały weekend czekają spore utrudnienia w ruchu. Jedna część ulicy zostanie znacznie zwężona, kolejna całkowicie zamknięta. Jednak jak zapowiada wykonawca, w poniedziałek po utrudnieniach nie powinno być już śladu i ruch ma się odbywać na bieżąco.

Od godziny 18-tej drogowcy rozpoczną pracę w rejonie hotelu Victoria. Roboty będą wykonywane od skrzyżowania z ulicą Szczerbowskiego do skrzyżowania z ul. Narutowicza. W związku z tym, dwa pasy ruchu w kierunku ulicy Lipowej zostaną całkowicie wyłączone z ruchu. Pojazdy będą się poruszały sąsiednimi pasami, po przeciwnej stronie hotelu, gdzie dla każdego z kierunków ruchu wydzielone zostanie po jednym pasie jezdni. Przez cały weekend nie będzie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Narutowicza i Lipowej. W przypadku problemów z przejazdem, ruchem będą kierować pracownicy wykonawcy.

Również od godziny 18-tej zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek al. Piłsudskiego od skrzyżowania z Al. Zygmuntowskimi do ul. Lubelskiego Lipca ’80. związane jest to z przebudową przyłącza ciepłowniczego do obiektów nowego Basenu Miejskiego i Hali Lodowej. Na ten czas, zostanie wprowadzony objazd przez Al. Zygmuntowskie. Jak zapowiadają robotnicy, utrudniania potrwają do godziny 24-tej w niedzielę. Żeby zdążyć z wszystkimi pracami, będą one się prowadzone przez całą dobę.

(fot. lublin112)
2014-07-11 08:00:00

Jeden komentarz

  1. Cichobiorek cichodajek

    Trudno – żeby mogło być lepiej trzeba się pogodzić z trudnościami.
    Z Kunickiego na Nałęczowską pojadę przez Mełgiew, albo i Piaski, chyba że pod presja żony wybiorę dłuższą trasę np. przez Szczecin..

Z kraju