Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończyły się poszukiwania zaginionej 17-latki z Lublina

Policjanci odwołali poszukiwania zaginionej 17-latki z Lublina. Nastolatka cała i zdrowa została odnaleziona przez lubelskich funkcjonariuszy.

Od 4 sierpnia trwały poszukiwania zaginionej 17-latki z Lublina. Nastolatka ostatni raz była widziana wraz z rówieśnikami na Placu Litewskim w Lublinie.

Od tamtej pory nie powróciła do domu, a także miała wyłączony telefon. Z 17-latką nie było żadnego kontaktu. Co ważne dziewczyna musi przyjmować leki.

Jak przekazał dzisiaj nadkom. Andrzej Fijołek rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, nastolatka cała i zdrowa została odnaleziona przez funkcjonariuszy. W związku z tym poszukiwania zostały odwołane.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

22 komentarze

 1. Mogła iść czy bolało

  • Cichobiorek cichodajek

   Eee, chyba mogła i sć, TO sie goi szybko, bywa, że już po 3 dniach nie chodzą okrakiem.

 2. Dała czadu smarkula i poszła w krok. A kto zapłaci służbom , które szukały? powinni rodzice za brak kontroli nad dzieckiem

  • Życzę tobie takiej sytuacji …o czym ty piszesz? siedemnaście lat dziewczyna ma…i jaka nieodpowiedzialność!!!młoda i głupia i tyle ,cieszyć się że się odnalazła cała i zdrowa.A rodzicom współczuję za to co przeżyli.

 3. Czemu nikt nie pisze gdzie przebywali Ci zaginieni?o wiele ciekawszy byłby artykuł.

  • zgadzam sie w 100%, powinna być też karta pacjenta czego ile przyjał i jak to zadziaałało na orgazmnizm

Z kraju