690 680 960

Zajęcia robotyczne dla dzieci z Mistrzami Świata

Mistrzowie Świata i pierwsza zawodowa drużyna robotyczna FIRST w Polsce otwiera na terenie województwa lubelskiego swoje akademie dla dzieci od 5. do 14. roku życia. Zajęcia będą odbywały się w Parkach Naukowo-Technologicznych oraz w wybranych szkołach i przedszkolach.

 

Spice Gears to pierwsza w Polsce drużyna będąca częścią międzynarodowej Federacji FIRST, w której zrzeszonych jest 615 tys. uczniów z 95 państw oraz ponad 40 tys. drużyn.

 

Federacja FIRST

  • organizuje 3 tys. turniejów rocznie w największych metropoliach świata tj. Sydney, Dubaj, Nowy Jork czy Houston;
  • pozyskuje rocznie ponad 80 mln dolarów na stypendia i granty;
  • sponsorowana jest przez największe firmy technologiczne jak Google, NASA, Apple, Boing czy Motorola;
  • współpracuje z ponad 250 tys. profesjonalnych trenerów i mentorów

 

Od teraz każde dziecko z Lublina może stać się jej częścią!

 

Zajęcia robotyczne dla dzieci z Mistrzami Świata

 

Spice Gears Academy oferuje autorski system edukacji oparty o zebrane doświadczenie w zaawansowanych turniejach robotycznych na całym świecie. W SGA tak samo ważne jak umiejętność programowania, oceniana podczas zawodów jest umiejętność autoprezentacji, wystąpień publicznych czy współpracy w grupie. Nasi instruktorzy podczas zajęć przygotowują drużynę do startu w turniejach pod kątem umiejętności technicznych, ale również umiejętności miękkich. 

 

Robotyka to przyszłość dla każdego dziecka, a misją SGA jest przekazanie idei „STEAM” łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii. Nauka w duchu „STEAM” przynosi zaskakująco dobre efekty, takie jak: łatwe rozwiązanie problemów, przygotowanie do życia dorosłego, prowadzenie firmy czy budowanie silnej pozycji w zespole. 

 

Roboty budowane bez żadnych instrukcji! Nie zabijamy kreatywności!

 

Zajęcia robotyczne dla dzieci z Mistrzami Świata

 

Naszym celem jest stworzenie jak największej ilości drużyn robotycznych w Polsce, oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Chcemy zarazić pasją do robotyki oraz nowych technologii jak największą rzeszę młodych ludzi i wykształcić u nich umiejętności pożądane w największych międzynarodowych firmach naukowo-technologicznych. Chcemy by stały się najlepszą wersją samych siebie. Opowiada manager projektu Jakub Jarzynka.

 

Ponadto SGA umożliwia branie udziału w międzynarodowych konkursach FIRST. Uczestnictwo w tego typu zawodach jest doskonałą możliwością weryfikacji swoich umiejętności, dodatkowo rozwija znajomość języków obcych oraz umożliwia uczestnikom poznanie innych kultur czy nawiązanie nowych znajomości.

 

Absolwenci SGA już czerpią korzyści współpracując m.in. z największą firmą informatyczną w Polsce Asseco, pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA.

 

A wszystko zaczyna się od klocków Lego i dobrej zabawy!

 

Zajęcia robotyczne dla dzieci z Mistrzami Świata

 

Zgłoś się już dzisiaj na pierwsze bezpłatne zajęcia!

Liczba miejsc ograniczona. Każda drużyna robotyczna to tylko 12 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Jeszcze dzisiaj zarezerwuj miejsce wypełniając formularz online na stronie internetowej (rejestracja jest niezobowiązująca).

 

Zajęcia SGA odbywają się raz w tygodniu i trwają nieprzerwanie przez cały rok, również w wakacje.

 

Akademie robotyczne będą otwierane w całym województwie lubelskim!

 

Więcej informacji:

tel. 533 333 381

[email protected]

https://www.sgacademy.pl/

https://www.facebook.com/sgalubelskie/

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas