Zahajki: Prowadził profesjonalną, leśną uprawę konopi indyjskich

22-latek mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski będzie odpowiadał za uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna prowadził ją w niedostępnym, leśnym terenie.

Funkcjonariusze międzyrzeckiej policji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który na terenie gm. Drelów w rejonie miejscowości Zahajki uprawiał krzewy konopi indyjskich. Rośliny znajdowały się w trudno dostępnym leśnym terenie. Mundurowi znaleźli tam około 30 roślin w różnych fazach wzrostu.

-Plantacja była doglądana, podlewana i nawożona. W pobliżu był strumy służący jako źródło wody do podlewania roślin. Policjanci zatrzymali mężczyznę w momencie jak wracał z uprawy. Oprócz roślin gotowych do suszenia, nawozów i odżywek 22-latek miał przyrząd do mierzenia kwasowości gleby – informuje podkom. Jarosław Janicki z bialskiej policji.

Młody mężczyzna już kiedyś odpowiadał za przestępstwa narkotykowe. Wczoraj Prokurator Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec mężczyzny dozór Policji.

2014-09-30 17:29:25
(fot. Policja Międzyrzec Podlaski)

7 komentarzy

 1. Wielka szkoda.. Dorodne samice, patrząc na te zdjęcia mam podobne odczucia jak podczas patrzenia na cholernie seksowną kobietę a jednocześnie dzieło sztuki. 22 latku nie przejmuj się, gratuluję Ci ręki.. bo nie każdy taką ma.
  Pytanie tylko gdzie popełniłeś błąd ? Z opisu wynika, że wiedzieli o Tobie i na Ciebie czekali. Także najprawdopodobniejsza opcja to taka, że musiałeś się komuś wygadać albo nawet pokazać komuś. A ktoś z czystej zawiści zakapował. Ewentualnie jakiś grzybiarz odkrył i powiadomił policję.

 2. no za potracenie pieszego ze skutkiem smiertelnym nic czlowiekowi nie zrobia a za pare krzakow ma zawiasy albo idzie siedziec pieprzone polskie zwalone prawo smiech na sali

  • Mitochondrium Endoplazmatyczne

   Polskie prawo nie definiuje każdej sytuacji bo to nie możliwe.. Nie ma czegoś takiego, ze za uprawę marihuany grozi Ci x lat więzienia.. Marihuana wlicza się w takie same narkotyki jak heroina, amfetamina itd.. Co jest po prostu idiotyzmem ale tak jest. Innymi słowy tyle samo grozi za maryśkę, za amfetaminę, za heroinę.. Te dwa ostatnie są bardzo szkodliwe i wyniszczające człowieka.. Trzeba poprawić to co zrobił Kwaśniewski czyli wywalić marihuanę z tej grupy narkotyków, sam kwaśniewski po latach przyznał, ze to był błąd.

 3. Jeszcze sporo wody w kiblach upłynie zanim polski rząd dojdzie do wniosku, że łatwiej i taniej będzie zalegalizować w jakimś stopniu palenie maryśki niż ściganie tych co uprawiają ją nie legalnie. Jak nie chce pić wódki to jej po prosty nie piję…jak maryśka była by legalna i łatwo dostępna też każdy by decydował czy chce czy nie chce ją palić….a moim zdaniem te dwie używki szkodzą tak samo. Od piwka można zostać alkoholikiem…tak jak i od jednego skręta narkomanem. Tylko, że jeszcze nigdzie nie słyszałem, żeby po zapaleniu zioła doszło do przemocy rodzinnej, agresji wymierzonej w dwu letnie dzieci czy demolowania otoczenia. Mieszkam w małym mieście. Bezrobocie w powiecie sięga 20%…80% bezrobotnych chleje codziennie….widzę to co dnia…szczerze? Wolał bym żeby palili skręty 😉

 4. BRAWO DLA POLSKIEJ POLICJI takich przestępców trzeba tępić BRAWO!!

 5. Kleofas Pierd - Oła

  Nikt nie docenił starań i ciężkiej pracy młodego człowieka, a zawistna konkurencja „sprzedała” go policji.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja