690 680 960

Zaginiona 16-latka została odnaleziona. Nastolatka znajdowała się poza woj. lubelskim

Trwające od minionej soboty poszukiwania zaginionej 16-latki zostały zakończone. Dziewczyna została odnaleziona na terenie Radomia.

Świdniccy policjanci od minionej soboty prowadzili intensywne poszukiwania zaginionej 16-latki z gminy Trawniki. W nocy z piątku na sobotę wyszła ona z domu, kiedy pozostali członkowie rodziny już spali. Rano najbliżsi zorientowali się, że jej nie ma, powiadomili o wszystkim policję.

Udało się ustalić, że nastolatka około godziny 3 w nocy znajdowała się w Lublinie, w rejonie ul. Rusałka. W okolicy natrafiono też na elementy garderoby, najprawdopodobniej należące do zaginionej.

W sobotę do działań zaangażowani zostali strażacy. Przeczesywana była rzeka Bystrzyca na odcinku ok. 10 km aż do Turki. Sprawdzono też dokładnie okolicę, w której mogła przebywać zaginiona. Poszukiwania prowadzono również na terenie Trawnik. Nie natrafiono jednak na żaden ślad.

Dzisiaj policjanci poinformowali, że 16-latka została odnaleziona poza woj. lubelskim, jest cała i zdrowia.

– Poszukiwania za nastolatką zostały zakończone. 16-latka została odnaleziona na terenie Radomia. Bardzo dziękujemy za pomoc w publikacji informacji nt. jej zginięcia – poinformowała nas rano asp. Elwira Domaradzka rzecznik prasowy KPP Świdnik.

(fot. lublin112.pl)

48 komentarzy

 1. Pisałem że zerwała się do warszafki na protest kobiet – później zaprzyjaźnione młodzież środowisk LGBT zaprosiły ją na imprezę w Radomiu – a tam jak oprzytomniała trochę zorientowała się gdzie jest i skontaktowała się z rodziną – a Lublin112 tylko regionalny portal więc skąd mogła wiedzieć że ją szukają !

  • Olo do w.nadzieja

   Jak śmiesz publicznie szydzić z czyjegoś dziecka! z bólu tej rodziny! Popaprana babo wstydu niemasz. Ewidentnie widać ze jesteś pisowska dewota.

   • Nie no, Olo, masz rację, pannicy nic, tylko przyklaskiwać trzeba 🙂 Jaka mądra…! A jaka zaradna…! Nie wiem tylko, o jaki ból rodziny Ci chodzi – niech lepiej dziękują losowi, że ich wychuchaną latorośl ktoś znalazł, zanim biedy sobie napytała…

 2. Pielgrzymka na strajk kobiet nie wyszła było iść na Dęblin.ps admin jest kobietą i od jakiegoś czasu nie publikuje moich kometarzy

 3. Sam mu o tym powiedz, jak mu (może jeszcze w tym życiu) dorośniesz do pięt.

 4. Świąd jest gorszy od bólu;)

 5. Tak jak wcześniej pisałem, nad rzeką były ślady ale nastolatki nie znaleziono więc jest dobrze i tylko mądre podejście z otwartymi pomysłami pomogą w odnalezieniu Jej …znalazła się i ulga w sercu dla wszystkich a w szczególności dla rodziców …

 6. Ale melanż

 7. to moze uzyła tego czego szukała chodz troche krutko

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli