Zaginiona 16-latka została odnaleziona. Nastolatka znajdowała się poza woj. lubelskim

Trwające od minionej soboty poszukiwania zaginionej 16-latki zostały zakończone. Dziewczyna została odnaleziona na terenie Radomia.

Świdniccy policjanci od minionej soboty prowadzili intensywne poszukiwania zaginionej 16-latki z gminy Trawniki. W nocy z piątku na sobotę wyszła ona z domu, kiedy pozostali członkowie rodziny już spali. Rano najbliżsi zorientowali się, że jej nie ma, powiadomili o wszystkim policję.

Udało się ustalić, że nastolatka około godziny 3 w nocy znajdowała się w Lublinie, w rejonie ul. Rusałka. W okolicy natrafiono też na elementy garderoby, najprawdopodobniej należące do zaginionej.

W sobotę do działań zaangażowani zostali strażacy. Przeczesywana była rzeka Bystrzyca na odcinku ok. 10 km aż do Turki. Sprawdzono też dokładnie okolicę, w której mogła przebywać zaginiona. Poszukiwania prowadzono również na terenie Trawnik. Nie natrafiono jednak na żaden ślad.

Dzisiaj policjanci poinformowali, że 16-latka została odnaleziona poza woj. lubelskim, jest cała i zdrowia.

– Poszukiwania za nastolatką zostały zakończone. 16-latka została odnaleziona na terenie Radomia. Bardzo dziękujemy za pomoc w publikacji informacji nt. jej zginięcia – poinformowała nas rano asp. Elwira Domaradzka rzecznik prasowy KPP Świdnik.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

48 komentarzy

 1. Pisałem że zerwała się do warszafki na protest kobiet – później zaprzyjaźnione młodzież środowisk LGBT zaprosiły ją na imprezę w Radomiu – a tam jak oprzytomniała trochę zorientowała się gdzie jest i skontaktowała się z rodziną – a Lublin112 tylko regionalny portal więc skąd mogła wiedzieć że ją szukają !

  • Olo do w.nadzieja

   Jak śmiesz publicznie szydzić z czyjegoś dziecka! z bólu tej rodziny! Popaprana babo wstydu niemasz. Ewidentnie widać ze jesteś pisowska dewota.

   • Nie no, Olo, masz rację, pannicy nic, tylko przyklaskiwać trzeba 🙂 Jaka mądra…! A jaka zaradna…! Nie wiem tylko, o jaki ból rodziny Ci chodzi – niech lepiej dziękują losowi, że ich wychuchaną latorośl ktoś znalazł, zanim biedy sobie napytała…

 2. Pielgrzymka na strajk kobiet nie wyszła było iść na Dęblin.ps admin jest kobietą i od jakiegoś czasu nie publikuje moich kometarzy

 3. Sam mu o tym powiedz, jak mu (może jeszcze w tym życiu) dorośniesz do pięt.

 4. Świąd jest gorszy od bólu;)

 5. Tak jak wcześniej pisałem, nad rzeką były ślady ale nastolatki nie znaleziono więc jest dobrze i tylko mądre podejście z otwartymi pomysłami pomogą w odnalezieniu Jej …znalazła się i ulga w sercu dla wszystkich a w szczególności dla rodziców …

 6. Ale melanż

 7. to moze uzyła tego czego szukała chodz troche krutko

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew